Harmonogram treningówMłodzicy i Kadeci

Roczniki: 10, 09, 08, 07

Trenerzy: Michał Krzypkowski, Patryk Weżgowiec

W okresie marzec-październik treningi odbywają się trzy razy w tygodniu na murawie, siłowni i bieżni Miejskiego Stadionu Lekkoatletycznego.

W okresie listopad-marzec treningi odbywają się dwa razy w tygodniu w hali w VII LO; siłowni i bieżni Miejskiego Stadionu Lekkoatletycznego; a także na matach zapaśniczych.

Szczegółowy i aktualny harmonogram dostępny jest na grupie na facebooku: https://www.facebook.com/groups/186925272584368

 

Mikrusi, Mini żacy i Żacy

Roczniki: 11, 12, 13, 14, 15 i 16

Trenerzy: Anna Błaszczyk, Adam Garus

W okresie kwiecień-październik treningi odbywają się dwa razy w tygodniu na murawie Miejskiego Stadionu Lekkoatletycznego.

W okresie listopad-marzec treningi odbywają się raz w tygodniu w hali w VII LO, a także raz na dwa tygodnie na matach zapaśniczych.

Szczegółowy i aktualny harmonogram dostępny jest na grupie na facebooku: https://www.facebook.com/groups/3011756042437448

Już niedługo...

XV-lecie RCC

30.06-1.07

dowiedz się więcej

Nie przegap

Z pasją przez świat już 15 lat!

W tym roku mija 15 lat odkąd z inspiracji Mateusza Nowaka grupa młodych ludzi postanowiła założyć w Częstochowie pierwszy klub rugby.

Romont TDIM Mistrzostw Śląska w Częstochowie za nami!

W minioną niedzielę na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie odbył się Romont Turniej Mistrzostw Śląska Dzieci i Młodzieży w rugby. Wzięło w nim udział 6 klubów, które wystawiły w sumie 15 drużyn w 4 kategoriach wiekowych: mikrus (u9), mini żak (u11), żak (u12)...

Ruszyły otwarte treningi w ramach Budżetu Obywatelskiego

W ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Częstochowy na 2023 rok organizowane będą ogólnodostępne, bezpłatne treningi rugby dla dzieci i młodzieży. Odbywać się one będą w sześciu dzielnicach naszego miasta - Częstochówka-Parkitka, Dźbów, Gnaszyn-Kawodrza, Lisiniec,...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.