Strefa Rodzica

GRUPA NA FACEBOOKU

Na facebooku znajdują się dedykowane rodzicom zawodników i samym zawodnikom grupy, na których znajdują się najświeższe i najważniejsze informacje związane z działalnością Klubu i sekcji dziecięcych i młodzieżowych (takie jak harmonogram treningów, jego ewentualne zmiany, wyjazdy na zawody itp.). Jeżeli Państwa dziecko trenuje u nas, to serdecznie zapraszamy do dołączenia do nich: 

Grupa Przedszkolaków

Grupa u12 (Mikrus, Mini Żak, Żak)

Grupa u16 (Młodzik, Kadet)

 

SKŁADKI

Członkostwo w klubie wiąże się ze składkami:

·       Pierwsze dwa treningi są bezpłatne. Po nich trzeba uiścić wpisowe, które wynosi 150 zł i jest płacone za miesiąc w którym zawodnik po raz pierwszy uczestniczył w płatnym treningu. Po wpłacie wpisowego zawodnik zostaje oficjalnie członkiem klubu i otrzymuje dwie koszulki treningowe.

·       W kolejnych miesiącach zawodnik opłaca składkę członkowską w wysokości 90zł/miesiąc.

·   Z wyjątkiem zniżki rodzinnej na następujących zasadach (zniżka obowiązuje w obrębie grupy: rodzeństwo / rodzice / dzieci / opiekun prawny / podopieczny):

        2. osoba z rodziny: 45 zł / miesiąc

        3. osoba z rodziny: 45 zł / miesiąc

        4. i każda kolejna osoba z rodziny: zwolniona ze składki

·      Wpłat należy dokonywać z góry do 10. dnia danego miesiąca najlepiej  na konto Klubu: 32 1140 2004 0000 3002 8083 8746 (mBank). Istnieje też możliwość płatności gotówką na treningu, ale preferujemy przelewy.

·     Ze składek opłacane są m.in.: wynajem obiektów treningowych, opłaty licencyjne, czy ubezpieczenie NNW.

·     Zawodnicy dopłacają również 30zł do każdego wyjazdu na zawody.

·     W sytuacji gdy wysokość wpisowego/składki stanowi problem, prosimy o kontakt indywidualny, aby móc go rozwiązać.

Już niedługo...

Nie przegap

Podsumowanie sezonu 2023/2024

Za nami sezon 2022/2023. Kolejny bardzo udany - 1. miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, 2. miejsce mini żaków w Polsce, czy 6. miejsce w Polsce w klasyfikacji Turniejów Dzieci i Młodzieży, to tylko najważniejsze nasze sukcesy. Oprócz tego szereg zawodów rugby...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2023/2024

Za nami kolejny sezon międzyszkolnych rozgrywek rugby tag. Poniżej ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim z częstochowskiej perspektywy.

Mini żacy drudzy, a młodzicy szóści w Polsce!

W sobotę 15.06.2024r. w Warszawie odbył się Ogólnopolski Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży. Wzięły w nim udział najlepsze drużyny w Polsce w kategoriach mini żak (do lat 11), żak (do lat 12) oraz młodzik (do lat 14). RCC wystąpiło w nim w najmłodszej i najstarszej...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.