Wspieraj RCC i wygrywaj

Tomasz Ociepa / 2009-09-17

Już niedługo będzie można pomagać Rugby Club Częstochowa, wygrywając jednocześnie nagrody. Program skierowany do ludzi, którzy interesują się rozwojem częstochowskiego rugby jest nowym pomysłem zarządu klubu, mającym na celu pozyskanie funduszy na prowadzenie drużyny w obecnych, trudnych dla sportu, czasach.

Coraz częstsze uczestnictwo naszego klubu w meczach rugby 15, zarówno wyjazdowych, jak i organizowanych w Częstochowie, czy stale rosnąca ilość trenujących osób, wymaga ponoszenia większych niż na początku działania klubu nakładów finansowych na pokrycie kosztów transportu, wynajmu obiektów czy sprzętu treningowego. Jednocześnie ze względu na recesję gospodarczą, każdej organizacji sportowej trudno o pozyskanie kolejnych sponsorów wśród firm.

Dlatego Rugby Club Częstochowa postanowił się zwrócić do prywatnych osób, które gotowe są wesprzeć klub finansowo nawet małą kwotą, w zamian uczestnicząc w rywalizacji o ciekawe nagrody rzeczowe powiązane z działalnością Rugby Club Częstochowa. Program, którego szczegóły zaprezentujemy w najbliższych dniach, polegać będzie na dobrowolnych wpłatach w dowolnej wysokości na rzecz RC Częstochowa. Wszyscy darczyńcy na koniec sezonu zostaną sklasyfikowani wg sumy pieniędzy, jaką wsparli klub, po czym zgodnie z zajętymi miejscami otrzymają nagrody rzeczowe, wygrać będzie można m. in. oryginalną meczową koszulkę, wykonaną identycznie jak te, w których częstochowianie grają na boisku. Ponadto, oprócz nagród na koniec sezonu, przewidziane są także pamiątki dla najlepszych w kilku krótszych okresach.

O szczegółach konkursu i jego zasadach będzie można już wkrótce przeczytać na stronie www.

Zobacz też

Średni występ i szóste miejsce w Krakowie

Relacja LIVE z Krakowa!

Zaczynamy rundę jesienną

Już niedługo...

Turniej Dzieci i Młodzieży

24.09.2022

dowiedz się więcej

Nie przegap

Podsumowanie sezonu 2021/22

Za nami sezon 2021/2022. Był on dla nas bardzo udany - wicemistrzostwo Polski Kadetek, 4. miejsce w Pucharze Polski, 4. miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, czy 7. miejsce w Polsce mini żaków, to tylko najważniejsze nasze sukcesy. Oprócz tego szereg zawodów rugby...

Ruszył sklep internetowy RCC!

Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego Rugby Club Częstochowa. W jego asortymencie znaleźć można odzież i akcesoria z grafikami związanymi z naszym klubem, a także samym rugby.

Święto rugby w Częstochowie

W minioną niedzielę odbył się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie. Wzięło w nim udział 7 klubów, które wystawiły 18 drużyn w 4 kategoriach wiekowych: mikrus, mini żak, żak i młodzik. W sumie na stadionie można było...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.