Relacja LIVE z Krakowa!

Redakcja / 2009-09-13

Zapraszamy do śledzenia za pośrednictem naszej strony relacji live z turnieju PLR7 w Krakowie.

15:44 - Nasi zawodnicy zajęli ostatecznie szóste miejsce i nie jest to na pewno satysfakcjonujący wynik, biorąc pod uwagę jak wiele własnych niewymuszonych błędów popełnili.

15:40 - Niestety za dużo błędów popełnili nasi zawodnicy aby móc myśleć o pokonaniu Kolibra. Mimo ofiarnej postawy mecz zakończył się wynikiem 17:24.

15:37 - Do przerwy 5:10 dla Sosnowca. Przed przerwą świetą akcję rozpoczął Jakub Mitek ale zabrakło wykończenia.

15:31 - Odpowiedź Sosnowca - 5:5

15:30 - 5:0 dla RCC!

15:25 - Rozpoczął się mecz z Kolibrem Sosnowiec.

15:19 - Nasi zawodnicy rozgrzewają się juz przed meczem z Kolibrem Sosnowiec.

14:51 - W międzyczasie rzut oka na pozostałe drużyny: O zwycięstwo w turnieju Juvenia Kraków walczy z dwiema drużynami Czarnych Bytom. W najsłabszej grupie, o miejsca 7-9 rywalizują: Ruda Śląska, Nowy Sącz i druga drużyna Juveni Kraków.

14:37 - Około godzinę będą mogli odpocząć nasi zawodnicy przed ostatnim meczem z Kolibrem Sosnowiec. W międzyczasie nasi rywale zmierzą się z Arką Rumia. Ostatni mecz zadecyduje, która z drużyn zajmie 5 miejsce w turnieju.

14:32 - Nie mieli zbyt wiele do powiedzenia częstochowianie w starciu z ekipą Arki. Dominacja przeciwników była zdecydowana, mecz zakończył się wynikiem 0:24.

14:22 - Niestety górą do przerwy zawodnicy z extraligowej Arki Rumia. Doświadczenie i siła jest po ich stronie. 3 przyłożenia pozwoliły im wyjść na prowadzenie 0:19.

14:15 - Pierwsze przyłożenie pada łupem zawodników z Pomorza...

14:03 - Za ok. 10 minut rozpocznie się mecz pomiędzy RCC a Arką Rumia.

13:49 - Pora na przypomnienie historii pojedynków z Sosnowcem:
10.05.2009 RCC - Koliber 0:28
06.09.2008 RCC - Koliber 7:26
27.10.2007 RCC - Koliber 0:29
Jak widać drużyna z Sosnowca jak do tej pory "nie leżała" częstochowskim rugbistom. Czy dziś karta się odmieni?

Z Arką Rumia nasi zawodnicy nie grali jeszcze nigdy w historii i z nią właśnie zagrają najbliższy mecz w Krakowie.

13:43 - Zgodnie z przewidywaniami nasi zawodnicy trafiają do grupy walczącej o środek stawki. Naszymi przeciwnikami będą: Koliber Sosnowiec i Arka Rumia. Są to bez wątpienia ciekawe i wymagające drużyny, ale z pewnością w zasięgu młodych częstochowian. Możemy więc oczekiwać ze strony naszych zawodników twardej walki o 4 miejsce w turnieju.

13:20 - Nasi zawodnicy mają teraz dłuższą przerwę w startach. W trakcie odpoczynku obejrzą ostatni mecz w naszej grupie pomiędzy Juvenią, a Czarnymi Bytom. Najprawdopobniej zdecydowane zwycięstwo odniosą Bytomianie, ale... gdyby Juvenia wygrała więcej niż 7 punktami pierwsze miejsce w grupie zajmie RCC. Trzeba jednak przygotować się, że nasi zawodnicy w drugiej części turnieju będą walczyć o miejsca 4-6.

12:51 - Niestety górą znów Bytomianie. Mecz ostatecznie zakończył się rezultatem 14:21. Do przerwy przegrywaliśmy 0:21, potem nasi zawodnicy zagrali o niebo lepiej zaczeli odrabiać starty ale zabrakło im czasu. Punkty dla RCC: Gnych 5, Boral 5, Mitek 4.

12:45 - Zwycięzca tego meczu zagra najpewniej w grupie bijącej się o podium, a przegrany będzie walczył o miejsca 4-6.

12:40 - Trwa pierwsza połowa meczu. Niestety jak na razie przegrywamy 0:14.

12:26 - Dobiega końca jeden z meczy w grupie A, za ok. 5 minut na boisko wyjdą siódemki z Bytomia i Częstochowy.

12:22 - Na mecz z Juvenią nasi wyszli w składzie: Szymczyk, Kembłowski, Masalski, Szkopiak, Mitek, Boral, Rokosz oraz rezerwowi: Gnych, Jakubczak.
Średnia wieku: 19,6

12:15 - Korzystając z wolnej chwili przypomnijmy jak wyglądały ostatnie pojedynki na lini Częstochowa - Bytom:
15.06.2009: Czarni - RCC 21:5
10.05.2009: Czarni - RCC 19:5
Jest okazja by przełamać złą passę...

12:06 - Teraz nasi zawodnicy mają ok. 30 minut przerwy. Kolejny mecz z Czarnymi Bytom. Dla zawodników z Bytomia będzie to pierwszy mecz w tym turnieju. Czarni wystawili w Krakowie dwie drużyny. Nasi zawodnicy zmierzą się z pierwszym ich składem. Trzymajmy kciuki.

12:01 - Juvenia rozbita! Mecz zakończył się zwycięstwem RCC 35:5! Punkty: Szymczyk 10, Kembłowski 5, Boral 5, Gnych 5, Mitek 10. Wymarzony początek turnieju.

11:55 - Do przerwy prowadzimy 14:5! 2 przyłożenia Tomasza Szymczyka i skuteczne podwyższenia Jakuba Mitka!

11:45 - Rozpoczął się mecz z Juvenią Kraków.

11:33 - Na turniej nie dotrała ekipa z Raby Niżnej. W związku z tym nasi rugbiści zagrają w grupie z Czarnymi Bytom i gospodarzem - Juvenią Kraków. To będzie zdecydowanie najmocniejsza grupa na tym turnieju.