Leśne bieganie z rugbystami

/ 2023-06-27

Serdecznie zapraszamy wraz z Lasami Państwowymi cykl wydarzeń pn. "Leśne bieganie z rugbystami"! Udział w nich jest bezpłatny!

"Leśne bieganie z rugbystami" odbędzie się:

26.06 o 17:30
10.07 o 17:30
7.08 o 17:30
11.09 o 17:30

Spotykamy się przy wejściu do Lasku Aniołowskiego (na końcu promenady im. Czesława Niemena). Tam nastąpi kilkuminutowa prelekcja. Później odbędzie się rozgrzewka i ruszymy na trasę po wyznaczonej pętli (1,25km). Marszobieg będzie trwać 45 minut i jak nazwa wskazuje będzie można w jego trakcie biec, lub spacerować (również z kijkami). Po jego zakończeniu każdy z uczestników otrzyma ulotkę z edukacyjną.

Ubierz się w wygodny, sportowy strój dostosowany do pogody i weź ze sobą wodę i uśmiech ????

Uczestnicy, którzy wezmą udział w nich wszystkich otrzymają pamiątkową koszulkę. Ponadto trzeba będzie również wypełnić za każdym razem krótki formularz (kliknij tutaj!).

Celem realizacji wydarzeń będzie promocja uprawiania sportu, turystki oraz rekreacji w otoczeniu terenów leśnych; edukacja leśna i przyrodnicza; a także zdobycie umiejętności bezpiecznego korzystania z produktów lasu dla codziennych potrzeb (grzybobranie).

Zapraszamy!

Partnerem wydarzenia są Lasy Państwowe

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Kadetki zajęły 4. miejsce w Mistrzostwach...

Nadchodzą obchody XV-lecia RCC!

Romont TDIM Mistrzostw Śląska w Częstochowie...

Już niedługo...

Nie przegap

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

Kto może grać w rugby?

Każda z dyscyplin sportowych preferuje zawodników o określonych cechach fizycznych. Nie inaczej jest w rugby. Stereotyp, że w rugby odnajdują się zawodnicy o ogromnej posturze jest po części prawdziwy, ale... drużyna złożona tylko z takich osiłków przegrywałaby mecz za meczem....

Udany President TDiM w Częstochowie

W minioną niedzielę na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie odbył się "President Turniej Dzieci i Młodzieży w rugby". Wzięło w nim udział 5 klubów, które wystawiły w sumie 15 drużyn w 4 kategoriach wiekowych: mikrus (u9), mini żak (u11), żak (u12) i młodzik...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.