Zostań trenerem rugby!

MK / 2021-03-08

Zapraszamy studentów i absolwentów kierunku Wychowanie Fizyczne do aplikowania na staż w naszym Klubie na stanowisku trenera rugby grup młodzieżowych!

OFERTA PŁATNEGO STAŻU

Stanowisko: Trener w grupach młodzieżowych Rugby Club Częstochowa

Wymagania: bycie studentem, lub absolwentem kierunku Wychowanie Fizyczne

Nie wymagamy: doświadczenia w pracy w klubach sportowych i znajomości przepisów rugby

Lubimy konkrety, więc nie będziemy tu pisać o młodym, dynamicznym zespole (choć takim jesteśmy), ani o owocowych czwartkach (jeszcze ich nie mamy ;) ).

Co oferujemy: płatny staż (30zł/jednostkę treningową) w roli trenera (przez cały okres stażu asystowanie w prowadzeniu treningów u doświadczonego trenera) w grupach młodzieżowych (zawodnicy w przedziale wiekowym 13-16 lat) Rugby Club Częstochowa (domyślamy się, że nie wiesz nic, lub prawie nic o naszym sporcie, dlatego zaczniesz od krótkiego szkolenia online, na którym przedstawimy Ci na czym polega rugby, a następnie będziesz powoli wdrażany w tajniki treningu i szczegółowych przepisów) w zakresie 3 jednostek treningowych tygodniowo (2x1,5h i 1x1h) + wyjazdy na zawody (dodatkowo płatne).

Okres stażu: do 31 lipca 2021

Po okresie stażu możliwość zatrudnienia na stałe w Klubie i samodzielne prowadzenie jednej z sekcji z wynagrodzeniem na minimalnym poziomie 50zł/jednostkę treningową.

Dodatkowe korzyści:
- po pierwszym miesiącu stażu otrzymasz odzież klubową;
- nawet pełne dofinansowanie do kursu trenerskiego Polskiego Związku Rugby;
- jeśli planujesz dalszą karierę związać z pracą w szkole podstawowej, to możemy umożliwić Ci udział w projekcie upowszechniana sportu prowadzonym przez Polski Związek Rugby, polegającym na prowadzeniu dodatkoweych zajęć w szkole (odpłatnie).

Nie potrzebujemy Twojego CV, ani listu motywacyjnego. Wystarczy nam, że wypełnisz poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w przeciągu tygodnia.
Link do formularza: https://forms.gle/GAnG4uPeVCyEFuan7 (KLIKNIJ!)

Zobacz też

Przekaż 1% podatku na RCC

Rok 2020 w skrócie

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Już niedługo...

Nie przegap

Dłuższa historia częstochowskiego rugby

Jak dowodzą różne źródła działalność Rugby Clubu Częstochowa to nie narodziny, a raczej odrodzenie tej dyscypliny w naszym mieście. Okazuje się, że już kilkadziesiąt lat temu częstochowianie grali w rugby, a nawet gościli u siebie w mieście mecze międzynarodowe!

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

W minioną sobotę na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie odbył się Turniej Dzieci i Młodzieży w rugby. Wzięły w nim udział 3 kluby, które wystawiły w sumie 14 drużyn w 4 kategoriach wiekowych: mikrus (u9), mini żak (u11), żak (u12) i młodzik (u14). W sumie na...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.