Zostań trenerem rugby!

MK / 2021-03-08

Zapraszamy studentów i absolwentów kierunku Wychowanie Fizyczne do aplikowania na staż w naszym Klubie na stanowisku trenera rugby grup młodzieżowych!

OFERTA PŁATNEGO STAŻU

Stanowisko: Trener w grupach młodzieżowych Rugby Club Częstochowa

Wymagania: bycie studentem, lub absolwentem kierunku Wychowanie Fizyczne

Nie wymagamy: doświadczenia w pracy w klubach sportowych i znajomości przepisów rugby

Lubimy konkrety, więc nie będziemy tu pisać o młodym, dynamicznym zespole (choć takim jesteśmy), ani o owocowych czwartkach (jeszcze ich nie mamy ;) ).

Co oferujemy: płatny staż (30zł/jednostkę treningową) w roli trenera (przez cały okres stażu asystowanie w prowadzeniu treningów u doświadczonego trenera) w grupach młodzieżowych (zawodnicy w przedziale wiekowym 13-16 lat) Rugby Club Częstochowa (domyślamy się, że nie wiesz nic, lub prawie nic o naszym sporcie, dlatego zaczniesz od krótkiego szkolenia online, na którym przedstawimy Ci na czym polega rugby, a następnie będziesz powoli wdrażany w tajniki treningu i szczegółowych przepisów) w zakresie 3 jednostek treningowych tygodniowo (2x1,5h i 1x1h) + wyjazdy na zawody (dodatkowo płatne).

Okres stażu: do 31 lipca 2021

Po okresie stażu możliwość zatrudnienia na stałe w Klubie i samodzielne prowadzenie jednej z sekcji z wynagrodzeniem na minimalnym poziomie 50zł/jednostkę treningową.

Dodatkowe korzyści:
- po pierwszym miesiącu stażu otrzymasz odzież klubową;
- nawet pełne dofinansowanie do kursu trenerskiego Polskiego Związku Rugby;
- jeśli planujesz dalszą karierę związać z pracą w szkole podstawowej, to możemy umożliwić Ci udział w projekcie upowszechniana sportu prowadzonym przez Polski Związek Rugby, polegającym na prowadzeniu dodatkoweych zajęć w szkole (odpłatnie).

Nie potrzebujemy Twojego CV, ani listu motywacyjnego. Wystarczy nam, że wypełnisz poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w przeciągu tygodnia.
Link do formularza: https://forms.gle/GAnG4uPeVCyEFuan7 (KLIKNIJ!)

Zobacz też

Przekaż 1% podatku na RCC

Rok 2020 w skrócie

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Już niedługo...

Nie przegap

Rugbowe Podsumowanie 2022 roku

W sobotę w Hali Sportowej Częstochowa odbyło się Rugbowe Podsumowanie 2022 roku. Zjawili się na niej przedstawiciele instytucji i firm, z którymi współpracujemy, a także zawodnicy klubu oraz ich rodziny. Krótko mówiąc - Rodzina RCC.

Nabór do Szkółki Rugby RCC

Nabór do Rugby Club Częstochowa skierowany jest do dziewczyn i chłopców z roczników 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008. Będzie miał formę otwartych treningów, które odbędą się na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym (ul. Dąbrowskiego...

Ruszył sklep internetowy RCC!

Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego Rugby Club Częstochowa. W jego asortymencie znaleźć można odzież i akcesoria z grafikami związanymi z naszym klubem, a także samym rugby.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.