Roboprojekt nadal z RC Częstochowa

/ 2009-04-18

Miło jest nam poinformować, że na początku bieżącego roku współpracę z Rugby Club Częstochowa poszerzył jeden z dotychczasowych sponsorów klubu - firma Roboprojekt. Decyzja włodarzy spółki cieszy tym bardziej, że w dobie recesji gospodarczej wiele przedsiębiorstw w popłochu tnie koszty, w tym wydatki na wspieranie sportu.

Roboprojekt to ogólnopolska firma działająca w branży business-to-business, specjalizująca się w profesjonalnym, kompleksowym wyposażaniu stanowisk spawalniczych. Wysokość wsparcia finansowego udzielonego przed rozpoczęciem wiosennej rundy rozgrywek jest jeszcze większa, niż miało to miejsce pół roku temu. Dzięki temu będzie ono najważniejszym składnikiem budżetu klubu w bieżącym roku. Co istotne, na przeszkodzie w finansowaniu częstochowskiego rugby nie stanęła zmiana na stanowisku prezesa spółki Roboprojekt, jaka nastąpiła w ostatnim czasie.

Warto zauważyć, że sport jest jedną z dziedzin życia, które najmocniej odczuwają skutki globalnego kryzysu. Wiele nawet zawodowych drużyn ma obecnie poważne problemy z poszukiwaniem sponsorów. Świadczy to z jednej strony o rzetelnym podejściu do dotychczasowej współpracy ze sponsorem ze strony klubu, z drugiej o stabilności finansowej i pewnej pozycji na rynku Roboprojektu, który w tak wymagającym dla biznesu czasie zdecydował się nie tylko kontynuować finansowanie klubu, ale i jeszcze zwiększyć jego zakres.

Zobacz też

Stawili opór liderowi

W niedzielę kolejne emocje

Czeska lekcja rugby

Już niedługo...

Turniej Dzieci i Młodzieży

24.09.2022

dowiedz się więcej

Nie przegap

Przekaż 1% podatku na RCC!

Jak co roku gorąco zachęcamy Cię do przekazania nam Twojego 1% podatku. W ten sposób wspomożesz nasz klub nic nie tracąc.

Mamy wicemistrzostwo Polski!!!

W niedzielę 12 czerwca w Łodzi odbył się finałowy turniej Mistrzostw Polski Kobiet u16 w rugby7. Wzięło w nim udział pięć drużyn - Rugby Club Częstochowa, Budowlani Łódź, Amazonki Lublin, Atomówki Łódź i Błyskawice Rzeszów. Nasze kadetki zajęły w nim 2. miejsce i...

Nasze kadetki w reprezentacji Polski Kobiet u16

W czerwcu odbyły się dwie akcje reprezentacji Polski Kobiet u16. Najpierw w dniach 4-5.06 odbyło się w Łodzi zgrupowanie selekcyjne. Następnie w dniach 23-26.06 reprezentacja ponownie spotkała się w Łodzi, skąd pojechała do Pragi na turniej Nadziei Olimpijskich. W obu akcjach...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.