Bilety na mecz z Lubinem

TO / 2016-09-07

Wejściówki na inaguracyjny mecz II ligi rugby przeciwko Miedziowym Lubin w cenie 5 zł będą dostępne przed meczem na stadionie przy ul. Limanowskiego. Młodzież do lat 18 na zawody wejdzie bezpłatnie.

fot. Katarzyna Sterna

- Mimo długiej przerwy od ostatniego meczu w Częstochowie, zdecydowaliśmy się na sprzedaż biletów w symbolicznej cenie 5 zł - mówi prezes RCC, Katarzyna Sterna. - Środki pozyskane w ten sposób mają pomóc w rozwoju częstochowskiej Szkółki Rugby, której liczebność dzięki współpracy z lokalnymi szkołami zwiększyła się w tym roku kilkukrotnie - zauważa prezes klubu.

Przypomnijmy, że mecz przeciwko Miedziowym Lubin, który będzie powrotem RCC do piętnastoosobowej odmiany rugby, rozpocznie się w niedzielę 18 września o godzinie 16. Do zobaczenia na stadionie przy ul. Limanowskiego!

Zobacz też

Powrót do "prawdziwego" rugby!

Bełchatowianie w barwach RCC

RCC siódmą drużyną w Polsce!

Już niedługo...

Nabór do Szkółki Rugby RCC

12 i 14 maja 2021, godz. 17:30 Miejski Stadion Lekkoatletyczny

dowiedz się więcej

Nie przegap

"Mogę z dumą powiedzieć: jestem rugbistką"

O kobiecym rugby krąży mnóstwo stereotypów. Jeden z nich to przekonanie, iż uprawiać ten sport mogą tylko osoby o potężnej posturze, posiadające ponadprzeciętną siłę, a inne warunki fizyczne nie wchodzą w grę. Natomiast żeńska część RCC posiada dwa mocne dowody, które...

Podsumowanie sezonu 2019/20 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo krótki, bo zaledwie tak naprawdę trzymiesięczny sezon 2019/2020. Spowodowane to było oczywiście pandemią koronawirusa, przez którą praktycznie nie odbyła się runda wiosenna (z reguły intensywniejsza niż jesień). Nasz Klub został ostatecznie sklasyfikowany na 18....

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2019/20

Przez pandemię koronawirusa rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2019/2020 zakończyły się przedwcześnie. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.