Wracają rugbowe emocje

Tomasz Ociepa / 2009-03-17

Z początkiem kwietnia rozpocznie się runda wiosenna Regionalnej Ligi Rugby. czeka zainteresowanych rugby częstochowian, gdyż na inaugurację tych rozgrywek w naszym mieście zagości zespół rezerw Mistrza Polski - Juvenii Kraków, który jest głównym kandydatem do zwycięstwa w grupie śląsko-małopolskiej.

Starcie z krakowskimi "smokami" odbędzie się w niedzielę 5 kwietnia. Wstępnie zaplanowane są też terminy dwóch następnych spotkań - w sobotę Wielkanocną nasi zawodnicy odrobią zaległy mecz z Rudą Śląską w Częstochowie. Kolejne emocje czekać nas będą już tydzień później (weekend 18-19 kwietnia), wówczas RC Częstochowa będzie podejmować w rewanżowym spotkaniu Kolibra Sosnowiec.

Zobacz też

Stowarzyszenie Rugby Club Częstochowa ma już rok

Rugby w częstochowskich szkołach!

"Olimp" razem z RC Częstochowa

Już niedługo...

Turniej Dzieci i Młodzieży

24.09.2022

dowiedz się więcej

Nie przegap

Mamy wicemistrzostwo Polski!!!

W niedzielę 12 czerwca w Łodzi odbył się finałowy turniej Mistrzostw Polski Kobiet u16 w rugby7. Wzięło w nim udział pięć drużyn - Rugby Club Częstochowa, Budowlani Łódź, Amazonki Lublin, Atomówki Łódź i Błyskawice Rzeszów. Nasze kadetki zajęły w nim 2. miejsce i...

Alfabet roku 2021

Mijający 2021 rok był dla naszego klubu udany. Co ciekawego się w nim wydarzyło dowiecie się, lub przypomnicie sobie czytając poniższe podsumowanie.

Przekaż 1% podatku na RCC!

Jak co roku gorąco zachęcamy Cię do przekazania nam Twojego 1% podatku. W ten sposób wspomożesz nasz klub nic nie tracąc.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.