II edycja Nocnego Turnieju przed nami

OK / 2016-07-19

Nocny turniej to pionierski projekt Rugby Clubu Częstochowa, który powoli aspiruje do bycia coroczną obowiązkową imprezą w naszym mieście. Tym razem odbędzie się 30 lipca późnym wieczorem i zostanie połączony z naborem zarówno do żeńskiej jak i męskiej sekcji naszego klubu.

Ostatnia edycja pokazała, że gra w nocy przy sztucznym oświetleniu potrafi być bardzo widowiskowa. To także spore wyzwanie dla naszych zawodników, aby zagrać w nieco innych warunkach niż normalnie. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, dlatego też nasz klub liczy na powtórkę sukcesu, zapraszając wszystkie chętne drużyny do siebie. Turniej rozpocznie się o godzinie 22 i potrwa do późnych godzin nocnych.

Dodatkową zachętą do przyjścia na zawody będzie organizowany nabór do drużyny. Wszyscy chętni będą mogli od razu zobaczyć jak wygląda gra w rugby, zasiadając na trybunach. Następnie, jeśli wyrażą chęć przyjścia na trening, należy zapisać się na nabór, a wyznaczona osoba funkcyjna przekaże wszystkie niezbędne informacje. W razie potrzeby rozwieje też wszelkie wątpliwości, które często nasuwają się początkującym zawodnikom i udzieli dalszych wskazówek jak przygotować się na pierwszy trening.

Turniej odbędzie się na bocznej płycie stadionu RKS Raków przy ulicy Limanowskiego. Wszystkich kibiców i potencjalnych nowych zawodników i zawodniczki zachęcamy do wzięcia udziału w tym widowiskowym projekcie. Wstęp wolny.

Zobacz też

SP 52 triumfuje na finale CzLR

Finał Szkolnej Ligi Rugby TAG

Częstochowskie podstawówki najlepsze w...

Już niedługo...

Turniej Dzieci i Młodzieży

29.05.2022

dowiedz się więcej

Nie przegap

Alfabet roku 2021

Mijający 2021 rok był dla naszego klubu udany. Co ciekawego się w nim wydarzyło dowiecie się, lub przypomnicie sobie czytając poniższe podsumowanie.

Kolejne święto rugby w Częstochowie

W minioną niedzielę na Miejski Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie odbył się Turniej Dzieci i Młodzieży w rugby. Wzięło w nim udział 8 klubów, które wystawiły w sumie 20 drużyn w 4 kategoriach wiekowych: mikrus (u9), mini żak (u11), żak (u12) i młodzik (u14). W sumie na...

Mamy wicemistrzostwo Polski!!!

W niedzielę 12 czerwca w Łodzi odbył się finałowy turniej Mistrzostw Polski Kobiet u16 w rugby7. Wzięło w nim udział pięć drużyn - Rugby Club Częstochowa, Budowlani Łódź, Amazonki Lublin, Atomówki Łódź i Błyskawice Rzeszów. Nasze kadetki zajęły w nim 2. miejsce i...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.