II edycja Nocnego Turnieju przed nami

OK / 2016-07-19

Nocny turniej to pionierski projekt Rugby Clubu Częstochowa, który powoli aspiruje do bycia coroczną obowiązkową imprezą w naszym mieście. Tym razem odbędzie się 30 lipca późnym wieczorem i zostanie połączony z naborem zarówno do żeńskiej jak i męskiej sekcji naszego klubu.

Ostatnia edycja pokazała, że gra w nocy przy sztucznym oświetleniu potrafi być bardzo widowiskowa. To także spore wyzwanie dla naszych zawodników, aby zagrać w nieco innych warunkach niż normalnie. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, dlatego też nasz klub liczy na powtórkę sukcesu, zapraszając wszystkie chętne drużyny do siebie. Turniej rozpocznie się o godzinie 22 i potrwa do późnych godzin nocnych.

Dodatkową zachętą do przyjścia na zawody będzie organizowany nabór do drużyny. Wszyscy chętni będą mogli od razu zobaczyć jak wygląda gra w rugby, zasiadając na trybunach. Następnie, jeśli wyrażą chęć przyjścia na trening, należy zapisać się na nabór, a wyznaczona osoba funkcyjna przekaże wszystkie niezbędne informacje. W razie potrzeby rozwieje też wszelkie wątpliwości, które często nasuwają się początkującym zawodnikom i udzieli dalszych wskazówek jak przygotować się na pierwszy trening.

Turniej odbędzie się na bocznej płycie stadionu RKS Raków przy ulicy Limanowskiego. Wszystkich kibiców i potencjalnych nowych zawodników i zawodniczki zachęcamy do wzięcia udziału w tym widowiskowym projekcie. Wstęp wolny.

Zobacz też

SP 52 triumfuje na finale CzLR

Finał Szkolnej Ligi Rugby TAG

Częstochowskie podstawówki najlepsze w...

Już niedługo...

Nie przegap

"Mogę z dumą powiedzieć: jestem rugbistką"

O kobiecym rugby krąży mnóstwo stereotypów. Jeden z nich to przekonanie, iż uprawiać ten sport mogą tylko osoby o potężnej posturze, posiadające ponadprzeciętną siłę, a inne warunki fizyczne nie wchodzą w grę. Natomiast żeńska część RCC posiada dwa mocne dowody, które...

Fakty i mity kobiecego rugby

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że mogłabyś dołączyć do żeńskiej drużyny rugby, ale w głowie od razu pojawiało się milion kontrargumentów? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, najwyższy czas poznać fakty i mity odnośnie kobiecej odmiany tego sportu. Może to Ty...

Przekaż 1% podatku na RCC!

Jak co roku gorąco zachęcamy Cię do przekazania nam Twojego 1% podatku. W ten sposób wspomożesz nasz klub nic nie tracąc.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.