Rugbistki w stolicy

OK / 2016-05-14

Nie tylko nasi panowie będą mieli okazję zmierzyć się z rywalami na boisku w tę niedzielę. Gdy rugbiści udadzą się do Bytomia, rugbistki odwiedzą stolicę, aby wziąć udział w VII Turnieju Mistrzostw Polski Kobiet.

Nasze panie trafiły na dość wymagającą grupę. W pierwszym meczu, który jednocześnie otworzy cały turniej, spotkają się z ubiegłorocznymi mistrzyniami Polski – Biało-Zielonymi Ladies Gdańsk. Drugi mecz fazy grupowej to spotkanie z jedną z warszawskich ekip – AZS AWF Syrenki Warszawa. Drużyna ta ostatnio plasuje się tuż za podium, tak więc i to spotkanie będzie wymagało od naszych rugbistek maksymalnego skupienia i woli walki.

Start turnieju zaplanowano na godzinę 10:00. Wszystkich miejscowych kibiców zapraszamy na stadion Skry Warszawa przy ulicy Wawelskiej 5. 

Zobacz też

Zatrzeć złe wrażenie

Majówka bez sukcesów

Kolejny sprawdzian miniżaków

Już niedługo...

Turniej Dzieci i Młodzieży

29.05.2022

dowiedz się więcej

Nie przegap

Mamy wicemistrzostwo Polski!!!

W niedzielę 12 czerwca w Łodzi odbył się finałowy turniej Mistrzostw Polski Kobiet u16 w rugby7. Wzięło w nim udział pięć drużyn - Rugby Club Częstochowa, Budowlani Łódź, Amazonki Lublin, Atomówki Łódź i Błyskawice Rzeszów. Nasze kadetki zajęły w nim 2. miejsce i...

Przekaż 1% podatku na RCC!

Jak co roku gorąco zachęcamy Cię do przekazania nam Twojego 1% podatku. W ten sposób wspomożesz nasz klub nic nie tracąc.

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.