Sylwia Gołda laureatką plebiscytu Husarz Rugby

OK / 2016-03-24

Dwa tygodnie temu Sylwia Gołda została nominowana do drużyny roku w najbardziej prestiżowym plebiscycie polskiego środowiska rugby, jakim jest Husarz Rugby. Dziś z dumą zawiadamiamy, iż to właśnie nasza zawodniczka zdobyła największą ilość głosów w swojej kategorii.

Sylwia stanęła w walce o tytuł najlepszej skrzydłowej. Grając na tej pozycji nie raz udowadniała, że jej nogi potrafią osiągnąć zawrotną szybkość i w kosmicznym tempie przykładała punkty na polu przeciwnika. Nic więc dziwnego, że wszyscy sympatycy rugby głosując, wybrali właśnie naszą zawodniczkę, która ostatecznie zdobyła 53,2% głosów.

W plebiscycie wybierano również drużynę Rugby 7 oraz 15 mężczyzn. Dokładnie wyniki głosowania dostępne są tutaj

Zobacz też

Nasze rugbistki wracają do gry

Reorganizacja szkółki rugby - grupa U17

Sylwia Gołda nominowana do Husarza Rugby 2015

Już niedługo...

Nie przegap

Udany Weekend z Rugby!

To był bardzo udany Weekend z Rugby w Częstochowie. Zarówno pod względem organizacyjnym, jak i sportowym. Kadeci wygrali swój sobotni turniej II ligi. Także młodzicy zwyciężyli w swojej kategorii w niedzielę, a mini żakom i żakom do złota zabrakło naprawdę niewiele i musieli...

Nasze dziewczyny w młodzieżowych reprezentacjach Polski

W czerwcu i lipcu miały miejsce dwa turnieje, w których brały udział młodzieżowe reprezentacje Polski Kobiet - 10.06 Turniej Nadziei Olimpijskich w Budapeszcie oraz 15-16.07 Mistrzostwa Europy u18 w Pradze. W obu wydarzeniach w biało-czerwonych barwach zagrały zawodniczki naszego klubu.

Z pasją przez świat już od 15 lat!

To była celebracja godna dzieła, które wspólnymi siłami tworzyliśmy przez ponad 15 ostatnich lat. Wszystko zaczęło się piątkową, uroczystą galą w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej. To było wyjątkowe spotkanie w doborowym towarzystwie władz miasta i regionu,...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.