"Olimp" razem z RC Częstochowa

Tomasz Ociepa / 2009-02-11

W ostatnim czasie do grona naszych partnerów dołączyła częstochowska siłownia "Olimp", mieszcząca się na Kucelinie. W ramach współpracy częstochowscy rugbiści mogą bezpłatnie korzystać z dobrze wyposażonego obiektu do treningów siłowych.

- Cieszę się z nawiązania porozumienia z "Olimpem", gdyż jest to obiekt świetnie wyposażony, a atmosfera tam panująca mobilizuje do ciężkiej pracy - wyznaje klubowy trener, Mateusz Nowak. Siłownia oprócz zawodników RC Częstochowa zaprasza w swe szeregi także pozostałych, dla których istotna jest dbałość o sylwetkę i tężyznę fizyczną. Poza szeroką gamą urządzeń typowo kulturystycznych, korzystać na niej można m. in. z bieżni, rowerków, stepperów i orbiteków. Dostępne jest również takie wyposażenie, jak elektryczny massager czy sprzęt do ćwiczeń pilates. W korzystaniu z tych wszystkich urządzeń nie ma przeszkód nawet dla początkujących, gdyż radą i pomocą służy zawsze obecny na miejscu opiekun obiektu. W "Olimpie" coś dla siebie znajdą nie tylko preferujący ćwiczenia siłowe - oferuje on także saunę na 12 osób, aerobik, jak i salę treningową z workami. Z obiektu mieszczącego się tuż przy pętli tramwajowej na Kucelinie korzystać można po zakupieniu miesięcznego karnetu w cenie 40 zł, natomiast pojedyncze wejście kosztować nas będzie 8 zł.

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9.oo - 22.oo
sobota: 11.oo - 16.oo

Dane teleadrsowe:
Siłownia "Olimp" w Częstochowie
al. Pokoju 44, Częstochowa
tel. (0-34) 323-72-93

Zobacz też

Częstochowianie w lublinieckim "Maratonie"

Znamy już wiosenne plany rugbistów

Do roboty, panowie!

Już niedługo...

Nie przegap

Rok 2022 na zdjęciach

Mijający 2022 rok był kolejnym udanym dla naszego klubu. Co ciekawego się w nim wydarzyło dowiecie się, lub przypomnicie sobie oglądając poniższe podsumowanie składające się z 15 zdjęć.

Kadetki zajęły 4. miejsce w Mistrzostwach Polski Kobiet u16 w rugby7!

W sobotę 17 czerwca w Lublinie odbył się finałowy turniej Mistrzostw Polski Kobiet u16 w rugby7. Wzięło w nim udział pięć drużyn - Rugby Club Częstochowa, Juvenia Kraków, Amazonki Lublin, Atomówki Łódź i Błyskawice Rzeszów. Nasze kadetki zajęły w nim 3. miejsce i...

Dłuższa historia częstochowskiego rugby

Jak dowodzą różne źródła działalność Rugby Clubu Częstochowa to nie narodziny, a raczej odrodzenie tej dyscypliny w naszym mieście. Okazuje się, że już kilkadziesiąt lat temu częstochowianie grali w rugby, a nawet gościli u siebie w mieście mecze międzynarodowe!

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.