Sylwia Gołda nominowana do Husarza Rugby 2015

OK / 2016-03-08

Duży zaszczyt spotkał naszą zawodniczkę i wielokrotną reprezentantkę Polski Sylwię Gołdę. Została ona nominowana do najbardziej prestiżowej nagrody polskiego środowiska rugby jaką jest Husarz Rugby.

Nagroda przyznawana jest od ośmiu lat z inicjatywy Rugby Barbarians Polska. Plebiscyt wspiera Polski Związek Rugby. Celem organizatorów jest rozwój i popularyzacja rugby w Polsce. Nagrody przyznawane są w takich kategoriach jak drużyna, wydarzenie, trener czy rugbista roku.

Na Sylwię można oddawać głosy w kategorii drużyna Rugby 7 Kobiet, pozycja skrzydłowej. Głosować można drogą elektroniczną, do 18 marca br. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas zbliżającego się meczu polskiej reprezentacji z Belgią, który odbędzie się 19 marca.

Zachęcamy do głosowania na Sylwię tutaj

Zobacz też

Nasze rugbistki jadą na kadrę

Po pierwszych sparingach

Sparing przeniesiony do Bełchatowa

Już niedługo...

Nie przegap

Kto może grać w rugby?

Każda z dyscyplin sportowych preferuje zawodników o określonych cechach fizycznych. Nie inaczej jest w rugby. Stereotyp, że w rugby odnajdują się zawodnicy o ogromnej posturze jest po części prawdziwy, ale... drużyna złożona tylko z takich osiłków przegrywałaby mecz za meczem....

Fakty i mity kobiecego rugby

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że mogłabyś dołączyć do żeńskiej drużyny rugby, ale w głowie od razu pojawiało się milion kontrargumentów? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, najwyższy czas poznać fakty i mity odnośnie kobiecej odmiany tego sportu. Może to Ty...

Ruszył sklep internetowy RCC!

Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego Rugby Club Częstochowa. W jego asortymencie znaleźć można odzież i akcesoria z grafikami związanymi z naszym klubem, a także samym rugby.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.