W styczniu nabór do RCC!

FNM / 2016-01-06

Zawsze początek roku to szansa na dołączenie do drużyny rugby. Nie inaczej będzie tym razem. Po raz pierwszy nabór odbędzie się w dwóch terminach.

fot. Klaudia Oboza

Nabór prowadzony jest do wszystkich sekcji klubu począwszy od 8-letnich mini-żaków aż do seniorów. Warto także pamiętać, że klub prowadzi grupy zarówno w męskiej jak i żeńskiej odmianie rugby.

Najważniejsze informacje:

1. Nie trzeba znać zasad ani przepisów gry, aby zacząć treningi.
2. Nie mają znaczenia warunki fizyczne - na boisku jest miejsce dla wszystkich.
3. Aby dołączyć do drużyny, trzeba zarejestrować się na nabór na stronie www.rcc.czest.pl/nabor

Nabór odbędzie się w dwóch terminach: 17 i 24 stycznia w Hali Sportowej przy ul. Żużlowej. W obu przypadkach start zaplanowano na godzinę 12:00.

Rugby to dysycplina dla każdego, która niezwykle wszechstronnie rozwija zarówno ciało jak i ducha. Zawodnicy i zawodniczki którzy trafią do zespołu będą mogli rywalizować w rozgrywkach ligowych w swojej kategorii wiekowej, a niewykluczone że pójdą chociażby w ślady częstochowianki Sylwii Gołdy i zagrają w reprezentacji Polski z "orzełkiem na piersi".

 

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Wesołych Świąt!

Wyróżniono najlepszych zawodników

Intensywna jesień naszych rugbistek

Już niedługo...

Nie przegap

Z pasją przez świat już od 15 lat!

To była celebracja godna dzieła, które wspólnymi siłami tworzyliśmy przez ponad 15 ostatnich lat. Wszystko zaczęło się piątkową, uroczystą galą w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej. To było wyjątkowe spotkanie w doborowym towarzystwie władz miasta i regionu,...

Romont TDIM Mistrzostw Śląska w Częstochowie za nami!

W minioną niedzielę na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie odbył się Romont Turniej Mistrzostw Śląska Dzieci i Młodzieży w rugby. Wzięło w nim udział 6 klubów, które wystawiły w sumie 15 drużyn w 4 kategoriach wiekowych: mikrus (u9), mini żak (u11), żak (u12)...

Nasze dziewczyny w młodzieżowych reprezentacjach Polski

W czerwcu i lipcu miały miejsce dwa turnieje, w których brały udział młodzieżowe reprezentacje Polski Kobiet - 10.06 Turniej Nadziei Olimpijskich w Budapeszcie oraz 15-16.07 Mistrzostwa Europy u18 w Pradze. W obu wydarzeniach w biało-czerwonych barwach zagrały zawodniczki naszego klubu.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.