Wrzesień miesiącem kobiecego rugby w Częstochowie

OK / 2015-08-27

Rugbistki RCC żegnają lato szlifując formę na bieżni lub siłowni, ponieważ sezon rozgrywkowy zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym rozpoczynamy akcję otwartych treningów skierowanych do wszystkich chętnych dziewczyn, które jeszcze przed jesienią chcą wzmocnić szeregi żeńskiej części klubu.

Mimo rekordowych upałów i licznych wakacyjnych wyjazdów zawodniczki RCC nie próżnowały i nie dały łatwo odstraszyć się wysokim temperaturom. Nie raz stawały na bieżni, mimo iż pogoda nasuwała tylko jedno skojarzenie – basen. Okres przygotowawczy powoli dobiega końca, dlatego jest to najlepszy moment na pozyskanie nowych zawodniczek, które wzmocnią drużynę w perspektywie startu w rozgrywkach jesiennych.

Wraz z pierwszym dzwonkiem rozpoczynamy akcję „Wrzesień miesiącem kobiecego rugby w Częstochowie”. Każdy trening naszych rugbistek będzie treningiem otwartym, podczas którego każda chętna dziewczyna będzie mogła spróbować swoich sił w rugby. Udział w treningu jest bezpłatny i niezobowiązujący. Jedyne czego potrzebuje dana ochotniczka to strój sportowy i dobre chęci. Nie wymagamy żadnej wiedzy lub doświadczenia sportowego – wszystkiego nauczymy na miejscu.

Może to czas, aby spróbować czegoś nowego? Zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

mail: [email protected]
tel. 608 503 037

Zobacz też

Trzech zawodników RCC wypożyczonych na rundę...

Powrót do treningów, znamy kadrę zespołu

Krzysztof Gola powołany na konsultację kadry...

Już niedługo...

Turniej Dzieci i Młodzieży

24.09.2022

dowiedz się więcej

Nie przegap

Fakty i mity kobiecego rugby

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że mogłabyś dołączyć do żeńskiej drużyny rugby, ale w głowie od razu pojawiało się milion kontrargumentów? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, najwyższy czas poznać fakty i mity odnośnie kobiecej odmiany tego sportu. Może to Ty...

Dłuższa historia częstochowskiego rugby

Jak dowodzą różne źródła działalność Rugby Clubu Częstochowa to nie narodziny, a raczej odrodzenie tej dyscypliny w naszym mieście. Okazuje się, że już kilkadziesiąt lat temu częstochowianie grali w rugby, a nawet gościli u siebie w mieście mecze międzynarodowe!

Mini żacy siódmi w Polsce

19 czerwca w Gdańsku i Sopocie odbył się finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży. W Gdańsku rywalizowały najlepsze drużyny mini żaków (u11) i żaków (u12), natomiast w Sopocie młodzicy (u14). Do udziału w nim zakwalifikowała się nasza drużyna mini żaków, która zajęła na nim...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.