Wrzesień miesiącem kobiecego rugby w Częstochowie

OK / 2015-08-27

Rugbistki RCC żegnają lato szlifując formę na bieżni lub siłowni, ponieważ sezon rozgrywkowy zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym rozpoczynamy akcję otwartych treningów skierowanych do wszystkich chętnych dziewczyn, które jeszcze przed jesienią chcą wzmocnić szeregi żeńskiej części klubu.

Mimo rekordowych upałów i licznych wakacyjnych wyjazdów zawodniczki RCC nie próżnowały i nie dały łatwo odstraszyć się wysokim temperaturom. Nie raz stawały na bieżni, mimo iż pogoda nasuwała tylko jedno skojarzenie – basen. Okres przygotowawczy powoli dobiega końca, dlatego jest to najlepszy moment na pozyskanie nowych zawodniczek, które wzmocnią drużynę w perspektywie startu w rozgrywkach jesiennych.

Wraz z pierwszym dzwonkiem rozpoczynamy akcję „Wrzesień miesiącem kobiecego rugby w Częstochowie”. Każdy trening naszych rugbistek będzie treningiem otwartym, podczas którego każda chętna dziewczyna będzie mogła spróbować swoich sił w rugby. Udział w treningu jest bezpłatny i niezobowiązujący. Jedyne czego potrzebuje dana ochotniczka to strój sportowy i dobre chęci. Nie wymagamy żadnej wiedzy lub doświadczenia sportowego – wszystkiego nauczymy na miejscu.

Może to czas, aby spróbować czegoś nowego? Zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

mail: [email protected]
tel. 608 503 037

Zobacz też

Trzech zawodników RCC wypożyczonych na rundę...

Powrót do treningów, znamy kadrę zespołu

Krzysztof Gola powołany na konsultację kadry...

Już niedługo...

Nie przegap

Z pasją przez świat już od 15 lat!

To była celebracja godna dzieła, które wspólnymi siłami tworzyliśmy przez ponad 15 ostatnich lat. Wszystko zaczęło się piątkową, uroczystą galą w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej. To było wyjątkowe spotkanie w doborowym towarzystwie władz miasta i regionu,...

Podsumowanie sezonu 2022/23

Za nami sezon 2022/2023. Kolejny udany - 4. miejsce w Mistrzostwach Polski Kobiet u16, 4. miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, czy 6. miejsce w Polsce żaków, oraz 8. miejsce mini żaków, to tylko najważniejsze nasze sukcesy. Oprócz tego szereg zawodów rugby...

Rugbowe Podsumowanie 2022 roku

W sobotę w Hali Sportowej Częstochowa odbyło się Rugbowe Podsumowanie 2022 roku. Zjawili się na niej przedstawiciele instytucji i firm, z którymi współpracujemy, a także zawodnicy klubu oraz ich rodziny. Krótko mówiąc - Rodzina RCC.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.