Dołącz do nas... ale poza boiskiem!

FNM / 2015-06-26

Interesujesz się dziennikarstwem? A może pasjonujesz sportem i dopiero czekasz by odkryć w sobie talent do opowiadania o nim? Mamy dla Ciebie propozycję - dołącz do nas i wspólnie z nami zadbaj o medialną stronę rugby w Częstochowie.

Disclaimer: Ta oferta nie przewiduje wynagrodzenia. Mimo najszczerszych chęci i oczywistej zasady, że dobrą pracę wynagradzać należy dobrym wynagrodzeniem, jesteśmy w tej chwili gotowi na współpracę jedynie z kimś, kto swoją korzyść z niej dostrzeże w możliwości zebrania doświadczenia i poszerzenia dziennikarskich horyzontów.

Kogo szukamy:

- PR OGARNIACZA - osoby, która poprowadzi stronę www.rcc.czest.pl oraz kanały klubu w social media

Co oferujemy:

- dostęp do aktywnego i żywego klubu, który jest świetnym materiałem do tworzenia różnych form treści: newsów / relacji / wywiadów / analiz. Jeśli piszesz do przysłowiowej „szuflady”, szukasz tematów na siłę – przyjdź do nas – mamy dla Ciebie soczyste, konkretne tematy.
- możliwość tworzenia i zarządzania treścią konsumowaną przez ok. 2500 ludzi na Facebooku oraz ok. 5000 unikalnych użytkowników serwisu internetowego klubu
- pełne wsparcie w nawiązaniu relacji z lokalnymi mediami. Możesz spojrzeć na to, jak na możliwość zbudowania własnej marki w tym środowisku np. pod kątem własnej przyszłości zawodowej.
- profesjonalne podejście ze strony klubu - nowoczesne i wygodne narzędzia i aplikacje do prowadzenia codziennych działań, pełną dostępność zawodników i zawodniczek do wywiadów, zdjęć, nagrań
- gotowość klubu do inwestycji w nowe narzędzia pracy, jeśli zostaniemy przekonani, że są niezbędne (sprzęt audio/foto/video itp.)
- wsparcie co najmniej kilku osób z klubu w bieżącym tworzeniu treści
- wsparcie merytoryczne w specjalistycznych kwestiach związanych z samą dyscypliną. Nie musisz w żadnym razie być ekspertem od rugby
- wszelkie niezbędne zaświadczenia o współpracy i ewentualne referencje (także pod kątem studenckich praktyk itp.)
- wspólne spotkania, przeżywanie emocji, świętowanie zwycięstw – wejście do wielkiej rodziny częstochowskiego rugby :)

Czego oczekujemy:

- Chęci 

Kontakt: [email protected]

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Tegoroczna edycja Czlr za nami

Sparingi z Czarnymi Bytom na cztery tygodnie...

Wyłaniamy mistrzów Częstochowskiej Ligi Rugby

Już niedługo...

Nie przegap

Ruszył sklep internetowy RCC!

Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego Rugby Club Częstochowa. W jego asortymencie znaleźć można odzież i akcesoria z grafikami związanymi z naszym klubem, a także samym rugby.

Podsumowanie sezonu 2021/22

Za nami sezon 2021/2022. Był on dla nas bardzo udany - wicemistrzostwo Polski Kadetek, 4. miejsce w Pucharze Polski, 4. miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, czy 7. miejsce w Polsce mini żaków, to tylko najważniejsze nasze sukcesy. Oprócz tego szereg zawodów rugby...

Przekaż 1,5% podatku na RCC!

Jak co roku gorąco zachęcamy Cię do przekazania nam Twojego 1,5% podatku. W ten sposób wspomożesz nasz klub nic nie tracąc.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.