Intensywny rugbowy weekend

OK / 2015-05-22

Jak już wspominaliśmy wcześniej w nadchodzący weekend walkę podejmą nasi juniorzy, którzy w Sochaczewie wezmą udział w Półfinale Mistrzostw Polski Juniorów w rugby 7. Nie oznacza to jednak końca emocji. Do boju ruszą także nasze dziewczyny oraz wszystkie grupy młodzieżowe.

Rugbistki RCC odwiedzą w niedzielę stolicę, gdzie odbędzie się Warszawski Festiwal Rugby organizowany przez drużynę Warsaw Frogs. Impreza jest już znana w rugbowym środowisku, regularnie przyjeżdżają na nią drużyny nie tylko z całej Polski, lecz także zagraniczne. Poza kobietami rywalizują ze sobą także mężczyźni i dzieci. Nasze dziewczyny na boisku prawdopodobnie spotkają się między innymi z drużyną gospodarzy, Delią Atomówkami Łódź oraz AZS AWF Syrenkami Warszawa.

Nudzić nie będą się także nasi najmłodsi wychowankowie. Grupy młodzieżowe czyli żaki, miniżaki oraz młodziki wyruszą także w niedzielę do Raby Niżnej. Wezmą oni udział w Regionalnym Turnieju Dzieci i Młodzieży.

Warsaw Rugby Festival - 22-24.05.2015 
Warszawa, Boisko AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, 24.05.2015
Raba Niżna

Pólfinał Mistrzostw Polski Juniorów, 24.05.2015
Sochaczew

 

Zobacz też

Juniorzy także powalczą o finał

"Dużo drobnych elementów zaczęło się...

RCC II grał w Zduńskiej Woli

Już niedługo...

Nie przegap

Rok 2023 na zdjęciach

Mijający 2023 rok był kolejnym udanym dla naszego klubu. Co ciekawego się w nim wydarzyło dowiecie się, lub przypomnicie sobie oglądając poniższe podsumowanie składające się z 26 chronologicznie ułożonych zdjęć.

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

Podsumowanie sezonu 2023/2024

Za nami sezon 2022/2023. Kolejny bardzo udany - 1. miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, 2. miejsce mini żaków w Polsce, czy 6. miejsce w Polsce w klasyfikacji Turniejów Dzieci i Młodzieży, to tylko najważniejsze nasze sukcesy. Oprócz tego szereg zawodów rugby...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.