Gołda nominowana w plebiscycie Husarze Rugby 2014

OK / 2015-01-21

Dobra wiadomość dla fanów RCC, a dokładniej naszej zawodniczki Sylwii Gołdy. Reprezentantka Polski z Częstochowy, tak jak i w ubiegłym roku, została nominowana do nagrody Rugbystka 7 roku!

Huszarze Rugby to plebiscyt organizowany już po raz siódmy. Jest to najważniejsza nagroda przyznawana w polskim rugby, podsumowująca dokonania zawodników, trenerów i działaczy mijającego roku.

Prestiż nagrody sprawia, iż nominacja Sylwii jest dla niej dużym wyróżnieniem, a dla naszego klubu powodem do dumy. Gołda startuje w kategorii rugbystka 7 roku na pozycji skrzydłowej. Ten kto choć raz widział, jak nasza zawodniczka dzięki swej niezwykłej dynamice i szybkości radzi sobie na tej pozycji, nie będzie miał wątpliwości, iż nominacja jest dla niej w pełni zasłużona.

Wszytskich fanów zachęcamy do oddawania głosów na naszą zawodniczkę TUTAJ.
Patronat nad plebiscytem objął Polski Związek Rugby. Głosowanie promują najważniejsze portale o tematyce rugbowej takie jak Rugby Polska czy 80minut.pl.

Rozdanie nagród odbędzie się 13 lutego podczas oficjalnej gali Husarze Polskiego Rugby w hotelu Ossa pod Rawą Mazowiecką, który od ponad roku jest domem dla reprezentacji Polski w rugby.

Zobacz też

Wielki nabór w pierwszy dzień lutego!

Po raz kolejny gramy z WOŚP

Rok 2014 w 12 ujęciach

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

10 października 2021

dowiedz się więcej

Nie przegap

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2020/21

Z powodu pandemii mało brakło, a ten sezon byłby w pełni stracony. Na szczęście powrót uczniów do szkół w maju sprawił, że postanowiono również reaktywować rozgrywki szkolne i to na wszystkich poziomach - miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim. Poniżej ich krótkie podsumowanie.

Fakty i mity kobiecego rugby

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że mogłabyś dołączyć do żeńskiej drużyny rugby, ale w głowie od razu pojawiało się milion kontrargumentów? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, najwyższy czas poznać fakty i mity odnośnie kobiecej odmiany tego sportu. Może to Ty...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.