Po raz kolejny gramy z WOŚP

OK / 2015-01-11

Nasi rugbiści kolejny już raz zmobilizowali się, aby pomóc grającej już po raz 23 Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Przygotowana przez nich aukcja to prawdziwa gratka dla kibiców RCC.

fot. Jakub Mitek

Zawodnicy i zawodniczki naszego klubu od lat wspierają akcję Jurka Owsiaka. W ubiegłych latach brali udział między innymi w pokazach organizowanych w Cinema City Wolność, przekazali na aukcje WOŚP klubowe piłki i kalendarze. Największą jak dotąd popularnością cieszyły się zdjęcia zawodniczek ze słynnego kalendarza żeńskiej sekcji RCC z 2011 roku, których unikatowe, duże formaty można było wylicytować podczas aukcji w pubie Oslo. Rugbiści wsparli fundację również sportowym akcentem uczestnicząc w organizowanym przez sztab częstochowskiego WOŚP biegu - Policz się z cukrzycą.

W tym roku zachęcamy naszych kibiców do licytowania piłki z autografami zawodników i zawodniczek. Idealny prezent i świetna pamiątka dla fana RCC o najcieplejszym serduchu. Taka okazja może się szybko nie powtórzyć, aukcja kończy się już dziś podczas niedzielnego finału.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji tutaj.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Rok 2014 w 12 ujęciach

Wszystkiego rugbowego

Rewitalizacja Stadionu Rugby na 1. miejscu!

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

10 października 2021

dowiedz się więcej

Nie przegap

"Mogę z dumą powiedzieć: jestem rugbistką"

O kobiecym rugby krąży mnóstwo stereotypów. Jeden z nich to przekonanie, iż uprawiać ten sport mogą tylko osoby o potężnej posturze, posiadające ponadprzeciętną siłę, a inne warunki fizyczne nie wchodzą w grę. Natomiast żeńska część RCC posiada dwa mocne dowody, które...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2020/21

Z powodu pandemii mało brakło, a ten sezon byłby w pełni stracony. Na szczęście powrót uczniów do szkół w maju sprawił, że postanowiono również reaktywować rozgrywki szkolne i to na wszystkich poziomach - miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim. Poniżej ich krótkie podsumowanie.

Fakty i mity kobiecego rugby

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że mogłabyś dołączyć do żeńskiej drużyny rugby, ale w głowie od razu pojawiało się milion kontrargumentów? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, najwyższy czas poznać fakty i mity odnośnie kobiecej odmiany tego sportu. Może to Ty...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.