Ostatni dzień głosowania na Stadion Rugby!

FNM / 2014-12-11

Dziś dobiegnie końca głosowanie w ramach budżetu partycypacyjnego. Od 6 dni zachęcamy wszelkimi możliwymi sposobami i przekonujemy, że swoje 10 punktów najlepiej przekazać na rewitalizację Stadionu Rugby przy ul. Kopalnianej.

Niemal wszystko co chcieliśmy opowiedzieć, już opowiedzieliśmy. Pokazaliśmy to także na zdjęciach i filmie video. Byliśmy w różnych miejscach Dźbowa z ulotkami. Odbyliśmy wiele rozmów i dostaliśmy ogromne wsparcie i słowa poparcia. Z tej sympatii okazanej nam przez osoby zupełnie niezwiązane z klubem płynie jeszcze większa energia do działań.

Dziś biegną ostatnie godziny głosowania. W tej chwili odwołujemy się już tylko do emocji. Nie mamy pojęcia jaki jest aktualny stan głosów i rywalizacji. Ale nie chcielibyśmy, aby ten wyścig zakończył się naszą porażką na ostatnich metrach.
Dlatego apelujemy: jeśli sami już zagłosowaliście, dajcie dziś sygnał swoim znajomym. Powiedzcie im w pracy albo szkole, wyślijcie SMS, napiszcie wiadomość na FB - każdy sposób jest dobry. Powiedzcie im, że jest taki stadion i są tacy ludzie. Że czas ich sprawdził i można im zaufać.

Za chwilę głosowanie się skończy i rozpocznie się oczekiwanie na wynik. Im więcej dziś zrobimy, tym więcej spokoju będzie nam towarzyszyć w oczekiwaniu na rezultaty. Nie dlatego, że wypełni nas pycha i pewność wygranej.

Dlatego, że będziemy pewni, tak jak pewni są rugbiści gdy schodzą z boiska, że zrobiliśmy wszystko co się dało i nie odpuściliśmy nawet na moment.

Zobacz też

W Polsce inwestują w infrastrukturę do rugby

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej!

Wydarzenia, które ożywiły stadion przy ul....

Już niedługo...

Turniej Dzieci i Młodzieży

24.09.2022

dowiedz się więcej

Nie przegap

4. miejsce na turnieju Pucharu Polski Rugby7

W sobotę 18 czerwca w Gnieźnie odbył się finałowy turnieju o Puchar Polski Rugby7. Wzięło w nim udział 8 najlepszych drużyn Polskiej Ligi Rugby7: Tytan Gniezno, Rugby Wrocław, RK Unisław, Rugby Biesal, Kaskada Szczecin, PG Ogniwo Sopot, RC Częstochowa oraz Ciechan Ciechanów. Po...

Fakty i mity kobiecego rugby

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że mogłabyś dołączyć do żeńskiej drużyny rugby, ale w głowie od razu pojawiało się milion kontrargumentów? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, najwyższy czas poznać fakty i mity odnośnie kobiecej odmiany tego sportu. Może to Ty...

Nasze kadetki w reprezentacji Polski Kobiet u16

W czerwcu odbyły się dwie akcje reprezentacji Polski Kobiet u16. Najpierw w dniach 4-5.06 odbyło się w Łodzi zgrupowanie selekcyjne. Następnie w dniach 23-26.06 reprezentacja ponownie spotkała się w Łodzi, skąd pojechała do Pragi na turniej Nadziei Olimpijskich. W obu akcjach...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.