Ani kroku wstecz!

FNM / 2014-09-26

Witamy w kolejnej odsłonie serwisu klubowego RCC. Kto się nie rozwija, ten w praktyce się cofa i idąc tokiem tej uniwersalnej zasady wciąż staramy się doskonalić na wszelkich polach. Za chwilę zacznie się ostatni kwartał szczególngo dla RCC roku poważnych zmian. Premierę nowego serwisu klubowego można uznać za symboliczne ukoronowaniem wielu pozytywnych wydarzeń, które w ostatnich miesiącach miały miejsce w RCC.

Liczymy, że zmiany graficzne a także zdecydowanie intensywniejszy cykl publikacyjny przypadną wszystkim do gustu. O wielu innych zmianach nie trzeba specjalnie wspominać. O niejednej z nich możecie przeczytać na naszej nowej stronie, inne widać już od pewnego czasu w klubowym życiu codziennym, a kolejne dostrzec będzie można w najbliższym czasie.

Ostatnie miesiące to był czas wzmacniaia fundamentów. Fundamentów na zdecydowanie rekordowej jak dotychczas ilości płaszczyzn działania. Naszym celem na najbliższe miesiące i lata jest pozbawić wszystkich wątpliwości, że pozycja rugby w Częstochowie jest wysoka. Zaraz za wiodącą czołówką sportów w postaci piłki nożnej, żużla i siatkówki. Jesteśmy przygotowani na wszelkich polach by to osiągnąć i konsekwetnie będziemy dążyć do tego celu.

Bo hasło, które spaja cały nasz Klub, bez względu czy mówimy o 10-letnim żaku czy najbardziej doświadczonym zawodniku 1. drużyny, bez względu czy chodzi o działania promocyjne czy walkę boiskową, brzmi Ani Kroku Wstecz!

Bądźcie z nami! Będzie ciekawie.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Świetny start, słaby finisz

Romont sponsorem RCC w nadchodzącym sezonie

Zaczynamy walkę o Mistrzostwo Polski! Niedziela...

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

10 października 2021

dowiedz się więcej

Nie przegap

Podsumowanie sezonu 2020/21 w Szkółce Rugby RCC

Za nami kolejny dziwny sezon z koronawirusem w tle. Z powodu lockdownów nie udało nam się pojechać na kilka zaplanowanych turniejów w drugiej połowie jesieni i na początku wiosny. Mimo to trenowaliśmy przez cały sezon z wyjątkiem trzech tygodni z początku kwietnia, gdy było to...

"Mogę z dumą powiedzieć: jestem rugbistką"

O kobiecym rugby krąży mnóstwo stereotypów. Jeden z nich to przekonanie, iż uprawiać ten sport mogą tylko osoby o potężnej posturze, posiadające ponadprzeciętną siłę, a inne warunki fizyczne nie wchodzą w grę. Natomiast żeńska część RCC posiada dwa mocne dowody, które...

Fakty i mity kobiecego rugby

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że mogłabyś dołączyć do żeńskiej drużyny rugby, ale w głowie od razu pojawiało się milion kontrargumentów? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, najwyższy czas poznać fakty i mity odnośnie kobiecej odmiany tego sportu. Może to Ty...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.