Romont sponsorem RCC w nadchodzącym sezonie

KS / 2014-09-04

Nasi zawodnicy i zawodniczki już od kilku tygodni mocno przygotowują się do nadchodzącego sezonu. Ciężka praca na treningach, sparingi, turnieje towarzyskie to wszystko ma zaowocować dobrymi wynikami w nadchodzącym sezonie. Wszyscy wiemy jednak, że aby można było myśleć o wyniku sportowym, najpierw trzeba mieć ustabilizowane zaplecze finansowe i organizacyjne.

Dlatego bardzo miło jest nam poinformować, że firma Romont z którą RCC współpracuje już od kilku lat zdecydowała się przyjąć rolę dominującego sponsora naszej drużyny w nadchodzącym sezonie.

Firma Romont od lat specjalizuje się w pokryciach dachowych, systemach rynnowych, ociepleniach dachów i budynków oraz oknach dachowych. Dzięki swojej fachowości oraz wysokiej jakości używanych materiałów i świadczonych usług od lat jest niekwestionowanym liderem w swojej branży.

"Dla naszego klubu zaufanie takiego partnera jakim jest firma Romont, a przede wszystkim osoba jej prezesa Pana Tomasza Lasonia jest olbrzymim wsparciem i docenieniem pracy całego klubu" - mówi Katarzyna Sterna prezes RCC.

Nie pozostaje nam nic innego jak podziękować za zaufanie i mieć nadzieję, iż ta współpraca będzie jak najbardziej owocna.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

I Nocny Turniej Rugby za nami

Z wizytą u pań

Przed nami pierwsze zawody... w nocy

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

10 października 2021

dowiedz się więcej

Nie przegap

Ruszył sklep internetowy RCC!

Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego Rugby Club Częstochowa. W jego asortymencie znaleźć można odzież i akcesoria z grafikami związanymi z naszym klubem, a także samym rugby.

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2020/21

Z powodu pandemii mało brakło, a ten sezon byłby w pełni stracony. Na szczęście powrót uczniów do szkół w maju sprawił, że postanowiono również reaktywować rozgrywki szkolne i to na wszystkich poziomach - miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim. Poniżej ich krótkie podsumowanie.

Kto może grać w rugby?

Każda z dyscyplin sportowych preferuje zawodników o określonych cechach fizycznych. Nie inaczej jest w rugby. Stereotyp, że w rugby odnajdują się zawodnicy o ogromnej posturze jest po części prawdziwy, ale... drużyna złożona tylko z takich osiłków przegrywałaby mecz za meczem....

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.