Romont sponsorem RCC w nadchodzącym sezonie

KS / 2014-09-04

Nasi zawodnicy i zawodniczki już od kilku tygodni mocno przygotowują się do nadchodzącego sezonu. Ciężka praca na treningach, sparingi, turnieje towarzyskie to wszystko ma zaowocować dobrymi wynikami w nadchodzącym sezonie. Wszyscy wiemy jednak, że aby można było myśleć o wyniku sportowym, najpierw trzeba mieć ustabilizowane zaplecze finansowe i organizacyjne.

Dlatego bardzo miło jest nam poinformować, że firma Romont z którą RCC współpracuje już od kilku lat zdecydowała się przyjąć rolę dominującego sponsora naszej drużyny w nadchodzącym sezonie.

Firma Romont od lat specjalizuje się w pokryciach dachowych, systemach rynnowych, ociepleniach dachów i budynków oraz oknach dachowych. Dzięki swojej fachowości oraz wysokiej jakości używanych materiałów i świadczonych usług od lat jest niekwestionowanym liderem w swojej branży.

"Dla naszego klubu zaufanie takiego partnera jakim jest firma Romont, a przede wszystkim osoba jej prezesa Pana Tomasza Lasonia jest olbrzymim wsparciem i docenieniem pracy całego klubu" - mówi Katarzyna Sterna prezes RCC.

Nie pozostaje nam nic innego jak podziękować za zaufanie i mieć nadzieję, iż ta współpraca będzie jak najbardziej owocna.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

I Nocny Turniej Rugby za nami

Z wizytą u pań

Przed nami pierwsze zawody... w nocy

Już niedługo...

turniej Polskiej Ligi Rugby7 w Częstochowie

14.05.2022

dowiedz się więcej

Nie przegap

Fakty i mity kobiecego rugby

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że mogłabyś dołączyć do żeńskiej drużyny rugby, ale w głowie od razu pojawiało się milion kontrargumentów? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, najwyższy czas poznać fakty i mity odnośnie kobiecej odmiany tego sportu. Może to Ty...

"Mogę z dumą powiedzieć: jestem rugbistką"

O kobiecym rugby krąży mnóstwo stereotypów. Jeden z nich to przekonanie, iż uprawiać ten sport mogą tylko osoby o potężnej posturze, posiadające ponadprzeciętną siłę, a inne warunki fizyczne nie wchodzą w grę. Natomiast żeńska część RCC posiada dwa mocne dowody, które...

Dłuższa historia częstochowskiego rugby

Jak dowodzą różne źródła działalność Rugby Clubu Częstochowa to nie narodziny, a raczej odrodzenie tej dyscypliny w naszym mieście. Okazuje się, że już kilkadziesiąt lat temu częstochowianie grali w rugby, a nawet gościli u siebie w mieście mecze międzynarodowe!

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.