Ogród Serwis po raz kolejny sponsorem RCC

KS / 2014-06-27

Kolejnym partnerem finału Polskiej Ligi 7 jest firma usługowo handlowa Ogród Serwis, mieszcząca się w Częstochowie przy ulicy Wały Dwernickiego 217.

Ogród Serwis zajmuje się sprzedażą i serwisem wszelkiego rodzaju sprzętu ogrodniczego takiego jak kosiarki elektryczne, kosiarki spalinowe, pilarki, kosy, wykaszarki, traktorki. Warto wspomnieć, że Ogród Serwis to autoryzowany dealer produktów firmy Stihl. Dzięki profesjonalnej obsłudze i długoletniemu doświadczeniu Ogród Serwis to swoisty lider rynku lokalnego w swojej branży a przy okazji świetny doradca jak profesjonalnie zadbać o swój ogród.

Dla Rugby Clubu Częstochowa to nie pierwsza współpraca z tą firmą. Od momentu gdy domem RCC stał się Stadion Rugby przy ulicy Kopalnianej Ogród Serwis dba i serwisuje wszystkie sprzęty służące naszemu klubowi do utrzymania stadionowej murawy w należytym porządku.

Dzięki tej współpracy drużyny walczące w finałowym turnieju 5 lipca, nie będą musiały martwić się o stan murawy.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Rozeta w gronie sponsorów finału PLR 7

MPK gra z nami w jednej drużynie!

Zarezerwuj swoje miejsce na finale PLR7!

Już niedługo...

Nie przegap

Rugbowe Podsumowanie 2022 roku

W sobotę w Hali Sportowej Częstochowa odbyło się Rugbowe Podsumowanie 2022 roku. Zjawili się na niej przedstawiciele instytucji i firm, z którymi współpracujemy, a także zawodnicy klubu oraz ich rodziny. Krótko mówiąc - Rodzina RCC.

Romont TDIM Mistrzostw Śląska w Częstochowie za nami!

W minioną niedzielę na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie odbył się Romont Turniej Mistrzostw Śląska Dzieci i Młodzieży w rugby. Wzięło w nim udział 6 klubów, które wystawiły w sumie 15 drużyn w 4 kategoriach wiekowych: mikrus (u9), mini żak (u11), żak (u12)...

Nabór do Szkółki Rugby RCC

Nabór do Rugby Club Częstochowa skierowany jest do dziewczyn i chłopców z roczników 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008. Będzie miał formę otwartych treningów, które odbędą się na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym (ul. Dąbrowskiego...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.