Ogród Serwis po raz kolejny sponsorem RCC

KS / 2014-06-27

Kolejnym partnerem finału Polskiej Ligi 7 jest firma usługowo handlowa Ogród Serwis, mieszcząca się w Częstochowie przy ulicy Wały Dwernickiego 217.

Ogród Serwis zajmuje się sprzedażą i serwisem wszelkiego rodzaju sprzętu ogrodniczego takiego jak kosiarki elektryczne, kosiarki spalinowe, pilarki, kosy, wykaszarki, traktorki. Warto wspomnieć, że Ogród Serwis to autoryzowany dealer produktów firmy Stihl. Dzięki profesjonalnej obsłudze i długoletniemu doświadczeniu Ogród Serwis to swoisty lider rynku lokalnego w swojej branży a przy okazji świetny doradca jak profesjonalnie zadbać o swój ogród.

Dla Rugby Clubu Częstochowa to nie pierwsza współpraca z tą firmą. Od momentu gdy domem RCC stał się Stadion Rugby przy ulicy Kopalnianej Ogród Serwis dba i serwisuje wszystkie sprzęty służące naszemu klubowi do utrzymania stadionowej murawy w należytym porządku.

Dzięki tej współpracy drużyny walczące w finałowym turnieju 5 lipca, nie będą musiały martwić się o stan murawy.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Rozeta w gronie sponsorów finału PLR 7

MPK gra z nami w jednej drużynie!

Zarezerwuj swoje miejsce na finale PLR7!

Już niedługo...

Turniej Dzieci i Młodzieży

24.09.2022

dowiedz się więcej

Nie przegap

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2021/22

Po raz pierwszy od wybuchu pandemii udało się rozegrać wszystkie zaplanowane turnieje w międzyszkolnych rozgrywkach rugby tag. Poniżej ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim z częstochowskiej perspektywy.

Kto może grać w rugby?

Każda z dyscyplin sportowych preferuje zawodników o określonych cechach fizycznych. Nie inaczej jest w rugby. Stereotyp, że w rugby odnajdują się zawodnicy o ogromnej posturze jest po części prawdziwy, ale... drużyna złożona tylko z takich osiłków przegrywałaby mecz za meczem....

Nasze kadetki w reprezentacji Polski Kobiet u16

W czerwcu odbyły się dwie akcje reprezentacji Polski Kobiet u16. Najpierw w dniach 4-5.06 odbyło się w Łodzi zgrupowanie selekcyjne. Następnie w dniach 23-26.06 reprezentacja ponownie spotkała się w Łodzi, skąd pojechała do Pragi na turniej Nadziei Olimpijskich. W obu akcjach...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.