Ogród Serwis po raz kolejny sponsorem RCC

KS / 2014-06-27

Kolejnym partnerem finału Polskiej Ligi 7 jest firma usługowo handlowa Ogród Serwis, mieszcząca się w Częstochowie przy ulicy Wały Dwernickiego 217.

Ogród Serwis zajmuje się sprzedażą i serwisem wszelkiego rodzaju sprzętu ogrodniczego takiego jak kosiarki elektryczne, kosiarki spalinowe, pilarki, kosy, wykaszarki, traktorki. Warto wspomnieć, że Ogród Serwis to autoryzowany dealer produktów firmy Stihl. Dzięki profesjonalnej obsłudze i długoletniemu doświadczeniu Ogród Serwis to swoisty lider rynku lokalnego w swojej branży a przy okazji świetny doradca jak profesjonalnie zadbać o swój ogród.

Dla Rugby Clubu Częstochowa to nie pierwsza współpraca z tą firmą. Od momentu gdy domem RCC stał się Stadion Rugby przy ulicy Kopalnianej Ogród Serwis dba i serwisuje wszystkie sprzęty służące naszemu klubowi do utrzymania stadionowej murawy w należytym porządku.

Dzięki tej współpracy drużyny walczące w finałowym turnieju 5 lipca, nie będą musiały martwić się o stan murawy.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Rozeta w gronie sponsorów finału PLR 7

MPK gra z nami w jednej drużynie!

Zarezerwuj swoje miejsce na finale PLR7!

Już niedługo...

Nie przegap

Udany President TDiM w Częstochowie

W minioną niedzielę na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie odbył się "President Turniej Dzieci i Młodzieży w rugby". Wzięło w nim udział 5 klubów, które wystawiły w sumie 15 drużyn w 4 kategoriach wiekowych: mikrus (u9), mini żak (u11), żak (u12) i młodzik...

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

Udany Weekend z Rugby!

To był bardzo udany Weekend z Rugby w Częstochowie. Zarówno pod względem organizacyjnym, jak i sportowym. Kadeci wygrali swój sobotni turniej II ligi. Także młodzicy zwyciężyli w swojej kategorii w niedzielę, a mini żakom i żakom do złota zabrakło naprawdę niewiele i musieli...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.