MPK gra z nami w jednej drużynie!

KM&OK / 2014-06-25

Komu wydaje się, że zna wszystkich sponsorów i partnerów finału PLR7 ten jest w błędzie. Kolejnym z nich jest Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne!

Początki historii komunikacji miejskiej w Częstochowie sięgają 1903 roku. Prężnie rozwijająca się instytucja wzbogaca się z roku na rok nowymi środkami transportu. Słowa: szybko, punktualnie, niezawodnie i bezpiecznie stały się nieodłączną dewizą firmy. Oprócz transportu osób codzienne dojeżdżających do pracy, MPK zajmuje się również wynajmem autobusów i tramwajów, udziałem w różnych akcjach (Dzień bez samochodu, akcja "Antywandal" itp.) oraz promocją innych poprzez umieszczanie reklam wewnątrz pojazdów.

Elementem nawiązanej współpracy będzie obecność plakatów informujących o zbliżającym się Finale Polskiej Ligi Rugby w pojazdach MPK. Liczymy na to, że będą one umilały podróż mieszkańcom Częstochowy w najbliższych dniach.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Zarezerwuj swoje miejsce na finale PLR7!

Aleksandria partnerem finału Polskiej Ligi...

Klon wśród sponsorów wielkiego finału...

Już niedługo...

Nie przegap

"Mogę z dumą powiedzieć: jestem rugbistką"

O kobiecym rugby krąży mnóstwo stereotypów. Jeden z nich to przekonanie, iż uprawiać ten sport mogą tylko osoby o potężnej posturze, posiadające ponadprzeciętną siłę, a inne warunki fizyczne nie wchodzą w grę. Natomiast żeńska część RCC posiada dwa mocne dowody, które...

Dłuższa historia częstochowskiego rugby

Jak dowodzą różne źródła działalność Rugby Clubu Częstochowa to nie narodziny, a raczej odrodzenie tej dyscypliny w naszym mieście. Okazuje się, że już kilkadziesiąt lat temu częstochowianie grali w rugby, a nawet gościli u siebie w mieście mecze międzynarodowe!

Mini żacy na ósmym, a żacy szóstym miejscu w Polsce!

W niedzielę 18.06.2023 r na stadionie KS Budowlani Łódź odbył się Ogólnopolski Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży. Nasi mini żacy zajęli na nim 11. miejsce (na 12 zespołów), natomiast żacy 9. miejsce (na 10 zespołów). Po uwzględnieniu tych wyników w klasyfikacji generalnej...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.