MPK gra z nami w jednej drużynie!

KM&OK / 2014-06-25

Komu wydaje się, że zna wszystkich sponsorów i partnerów finału PLR7 ten jest w błędzie. Kolejnym z nich jest Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne!

Początki historii komunikacji miejskiej w Częstochowie sięgają 1903 roku. Prężnie rozwijająca się instytucja wzbogaca się z roku na rok nowymi środkami transportu. Słowa: szybko, punktualnie, niezawodnie i bezpiecznie stały się nieodłączną dewizą firmy. Oprócz transportu osób codzienne dojeżdżających do pracy, MPK zajmuje się również wynajmem autobusów i tramwajów, udziałem w różnych akcjach (Dzień bez samochodu, akcja "Antywandal" itp.) oraz promocją innych poprzez umieszczanie reklam wewnątrz pojazdów.

Elementem nawiązanej współpracy będzie obecność plakatów informujących o zbliżającym się Finale Polskiej Ligi Rugby w pojazdach MPK. Liczymy na to, że będą one umilały podróż mieszkańcom Częstochowy w najbliższych dniach.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Zarezerwuj swoje miejsce na finale PLR7!

Aleksandria partnerem finału Polskiej Ligi...

Klon wśród sponsorów wielkiego finału...

Już niedługo...

Turniej Dzieci i Młodzieży

24.09.2022

dowiedz się więcej

Nie przegap

Kto może grać w rugby?

Każda z dyscyplin sportowych preferuje zawodników o określonych cechach fizycznych. Nie inaczej jest w rugby. Stereotyp, że w rugby odnajdują się zawodnicy o ogromnej posturze jest po części prawdziwy, ale... drużyna złożona tylko z takich osiłków przegrywałaby mecz za meczem....

Ruszył sklep internetowy RCC!

Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego Rugby Club Częstochowa. W jego asortymencie znaleźć można odzież i akcesoria z grafikami związanymi z naszym klubem, a także samym rugby.

Przekaż 1% podatku na RCC!

Jak co roku gorąco zachęcamy Cię do przekazania nam Twojego 1% podatku. W ten sposób wspomożesz nasz klub nic nie tracąc.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.