MPK gra z nami w jednej drużynie!

KM&OK / 2014-06-25

Komu wydaje się, że zna wszystkich sponsorów i partnerów finału PLR7 ten jest w błędzie. Kolejnym z nich jest Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne!

Początki historii komunikacji miejskiej w Częstochowie sięgają 1903 roku. Prężnie rozwijająca się instytucja wzbogaca się z roku na rok nowymi środkami transportu. Słowa: szybko, punktualnie, niezawodnie i bezpiecznie stały się nieodłączną dewizą firmy. Oprócz transportu osób codzienne dojeżdżających do pracy, MPK zajmuje się również wynajmem autobusów i tramwajów, udziałem w różnych akcjach (Dzień bez samochodu, akcja "Antywandal" itp.) oraz promocją innych poprzez umieszczanie reklam wewnątrz pojazdów.

Elementem nawiązanej współpracy będzie obecność plakatów informujących o zbliżającym się Finale Polskiej Ligi Rugby w pojazdach MPK. Liczymy na to, że będą one umilały podróż mieszkańcom Częstochowy w najbliższych dniach.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Zarezerwuj swoje miejsce na finale PLR7!

Aleksandria partnerem finału Polskiej Ligi...

Klon wśród sponsorów wielkiego finału...

Już niedługo...

Nie przegap

Nasze dziewczyny w młodzieżowych reprezentacjach Polski

W czerwcu i lipcu miały miejsce dwa turnieje, w których brały udział młodzieżowe reprezentacje Polski Kobiet - 10.06 Turniej Nadziei Olimpijskich w Budapeszcie oraz 15-16.07 Mistrzostwa Europy u18 w Pradze. W obu wydarzeniach w biało-czerwonych barwach zagrały zawodniczki naszego klubu.

Podsumowanie sezonu 2022/23

Za nami sezon 2022/2023. Kolejny udany - 4. miejsce w Mistrzostwach Polski Kobiet u16, 4. miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, czy 6. miejsce w Polsce żaków, oraz 8. miejsce mini żaków, to tylko najważniejsze nasze sukcesy. Oprócz tego szereg zawodów rugby...

Rok 2022 na zdjęciach

Mijający 2022 rok był kolejnym udanym dla naszego klubu. Co ciekawego się w nim wydarzyło dowiecie się, lub przypomnicie sobie oglądając poniższe podsumowanie składające się z 15 zdjęć.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.