Aleksandria partnerem finału Polskiej Ligi Rugby 7

KS / 2014-06-23

Nie sposób zapomnieć o firmach, bez których Finał Polskiej Ligi Rugby 7 nie byłby prawdziwym sportowym jak i rodzinnym świętem. Kolejnym partnerem jakiego przedstawiamy jest rodzinna firma wędliniarska Aleksandria.

Zakład produkcyjny firmy mieści się w Aleksandrii, na czystych ekologicznie terenach północno-zachodniego krańca Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. To właśnie tu powstają zdrowe i smaczne wędliny produkowane zgodnie z zasadami systemu bezpieczeństwa zdrowotnego żywności HACCP. Oznacza to, że wyroby Aleksandrii produkowane są: -z surowców wyśmienitej jakości -w warunkach higieniczno-sanitarnych spełniających najwyższe standardy -pod stałą kontrolą weterynaryjną -na najnowocześniejszych maszynach.

Celem Aleksandrii jest to, aby ich wyroby zamieniały każdy posiłek w święto swoich klientów. Ludziom dojrzałym mają przywoływać w pamięci smak pysznych mięs i wędlin z czasów dzieciństwa, gdy na domowy stół podawała je mama lub babcia. Młodym zaś, mają dostarczać wrażeń smakowych, o których będą opowiadać wnukom.

Oczywiście wyrobów Aleksandrii nie może zabraknąć na grillu podczas Finału Polskiej Ligi Rugby 7, dlatego już teraz zapraszamy wszystkich smakoszy do degustacji!

Aleksandria to nie tylko smaczne wędliny. To także sieć sklepów Ale!Delikatesy w których, poza świeżą wędliną, można zrobić zakupy dla całej rodziny. Sklepy Aleksandrii i Ale!Delikatesy znajdują się w następujących punktach:

Sklep Market TESCO Al. Pokoju 9 Częstochowa

Sklep Pl. Daszyńskiego 12 Częstochowa

Ale! Delikatesy Al. Kościuszki 18/20 Częstochowa

Ale! Delikatesy ul. Jesionowa 5 Kokawa

Ale! Delikatesy ul. Brata Alberta 116 Częstochowa

Ale! Delikatesy
Al. NMP 18/3 Częstochowa

Ale! Delikatesy ul. Wysockiego 39 Częstochowa

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Zarezerwuj swoje miejsce na finale PLR7!

Klon wśród sponsorów wielkiego finału...

Kolejny sponsor finału - Styx

Już niedługo...

Nie przegap

Nasze dziewczyny w młodzieżowych reprezentacjach Polski

W czerwcu i lipcu miały miejsce dwa turnieje, w których brały udział młodzieżowe reprezentacje Polski Kobiet - 10.06 Turniej Nadziei Olimpijskich w Budapeszcie oraz 15-16.07 Mistrzostwa Europy u18 w Pradze. W obu wydarzeniach w biało-czerwonych barwach zagrały zawodniczki naszego klubu.

Rugbowe Podsumowanie 2022 roku

W sobotę w Hali Sportowej Częstochowa odbyło się Rugbowe Podsumowanie 2022 roku. Zjawili się na niej przedstawiciele instytucji i firm, z którymi współpracujemy, a także zawodnicy klubu oraz ich rodziny. Krótko mówiąc - Rodzina RCC.

Rok 2023 na zdjęciach

Mijający 2023 rok był kolejnym udanym dla naszego klubu. Co ciekawego się w nim wydarzyło dowiecie się, lub przypomnicie sobie oglądając poniższe podsumowanie składające się z 26 chronologicznie ułożonych zdjęć.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.