Klon wśród sponsorów wielkiego finału polskiej Ligi Rugby 7

KM / 2014-06-22

Kolejnym ze sponsorów turnieju, który odbędzie się już piątego lipca w Częstochowie będzie firma Klon.

Firma Klon oferuje swoje usługi w zakresie zagospodarowania przestrzeni zielonych. Od 1987 r. pomaga kreować przestrzeń wokół prywatnych domów tworząc dla ich właścicieli ogrody marzeń. Wraz z rozwojem firmy poszerzyła zakres swoich usług o zagospodarowanie przestrzeni miejskich jak i rekreacyjnych np.: -wykonanie zagospodarowania Aleji Najświętszej Maryi Panny, -wykonanie siłowni zewnętrznej w Kalei, -orliki, boiska wielofunkcyjne, boiska trawiaste, -wykonanie pierwszego zielonego dachu w Częstochowie i wiele innych. Firma Klon, dzięki posiadaniu własnego parku maszyn może podjąć się każdego wyzwania oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

To już kolejny partner, który oferuje swoją pomoc, przy tak wielkim dla Nas wydarzeniu jakim jest finał Polskiej Ligi Rugby 7. Mamy wielką nadzieję, że pozostanie z Nami na dłużej. Już dziś zapraszamy na turniej piątego lipca przy ulicy Kopalnianej w Częstochowie.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Kolejny sponsor finału - Styx

Amasol sponsorem finału PLR7 w Częstochowie

O Mistrzostwach Europy w Bergen oczami Sylwii...

Już niedługo...

Nie przegap

Mini żacy drudzy, a młodzicy szóści w Polsce!

W sobotę 15.06.2024r. w Warszawie odbył się Ogólnopolski Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży. Wzięły w nim udział najlepsze drużyny w Polsce w kategoriach mini żak (do lat 11), żak (do lat 12) oraz młodzik (do lat 14). RCC wystąpiło w nim w najmłodszej i najstarszej...

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

Podsumowanie sezonu 2023/2024

Za nami sezon 2022/2023. Kolejny bardzo udany - 1. miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, 2. miejsce mini żaków w Polsce, czy 6. miejsce w Polsce w klasyfikacji Turniejów Dzieci i Młodzieży, to tylko najważniejsze nasze sukcesy. Oprócz tego szereg zawodów rugby...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.