Klon wśród sponsorów wielkiego finału polskiej Ligi Rugby 7

KM / 2014-06-22

Kolejnym ze sponsorów turnieju, który odbędzie się już piątego lipca w Częstochowie będzie firma Klon.

Firma Klon oferuje swoje usługi w zakresie zagospodarowania przestrzeni zielonych. Od 1987 r. pomaga kreować przestrzeń wokół prywatnych domów tworząc dla ich właścicieli ogrody marzeń. Wraz z rozwojem firmy poszerzyła zakres swoich usług o zagospodarowanie przestrzeni miejskich jak i rekreacyjnych np.: -wykonanie zagospodarowania Aleji Najświętszej Maryi Panny, -wykonanie siłowni zewnętrznej w Kalei, -orliki, boiska wielofunkcyjne, boiska trawiaste, -wykonanie pierwszego zielonego dachu w Częstochowie i wiele innych. Firma Klon, dzięki posiadaniu własnego parku maszyn może podjąć się każdego wyzwania oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

To już kolejny partner, który oferuje swoją pomoc, przy tak wielkim dla Nas wydarzeniu jakim jest finał Polskiej Ligi Rugby 7. Mamy wielką nadzieję, że pozostanie z Nami na dłużej. Już dziś zapraszamy na turniej piątego lipca przy ulicy Kopalnianej w Częstochowie.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Kolejny sponsor finału - Styx

Amasol sponsorem finału PLR7 w Częstochowie

O Mistrzostwach Europy w Bergen oczami Sylwii...

Już niedługo...

Nie przegap

Ruszyły otwarte treningi w ramach Budżetu Obywatelskiego

W ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Częstochowy na 2023 rok organizowane będą ogólnodostępne, bezpłatne treningi rugby dla dzieci i młodzieży. Odbywać się one będą w sześciu dzielnicach naszego miasta - Częstochówka-Parkitka, Dźbów, Gnaszyn-Kawodrza, Lisiniec,...

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

Rok 2022 na zdjęciach

Mijający 2022 rok był kolejnym udanym dla naszego klubu. Co ciekawego się w nim wydarzyło dowiecie się, lub przypomnicie sobie oglądając poniższe podsumowanie składające się z 15 zdjęć.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.