Kolejny sponsor finału - Styx

KM / 2014-06-20

Miło nam poinformować, że jednym z partnerów finałowego turnieju Polskiej Ligi Rugby 7, będzie firma ochroniarska Styx.

Agencja ochrony Styx zajmuje się kompleksowym zabezpieczeniem imprez masowych. Zrzesza wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem ochrony osób i mienia. Można ich zobaczyć na wielu imprezach organizowanych w Częstochowie, licznych wydarzeniach sportowych, koncertach itp.

"Cieszy mnie fakt, że oprócz dobrego widowiska w postaci rozgrywek rugby czy wielu przygotowanych atrakcji możemy zapewnić bezpieczeństwo i spokój Naszym fanom. Dziękujemy za obdarzenie Nas zaufaniem i liczymy na dalszą tak owocną współpracę." - skomentowała Magdalena Kmieć z działu marketingu naszego klubu.

Przypominamy, że bezpiecznie kibicowanie, o które zadba agencja ochrony Styx, będzie możliwe już 5 lipca na Stadionie Rugby przy ulicy Kopalnianej.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Amasol sponsorem finału PLR7 w Częstochowie

5 lipca finał ligi w Częstochowie. Walczymy o...

Kolejny udany występ seniorów

Już niedługo...

Nie przegap

Nadchodzą obchody XV-lecia RCC!

W tym roku mija 15 lat odkąd z inspiracji Mateusza Nowaka grupa młodych ludzi postanowiła założyć w Częstochowie pierwszy klub rugby.

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

Podsumowanie sezonu 2022/23

Za nami sezon 2022/2023. Kolejny udany - 4. miejsce w Mistrzostwach Polski Kobiet u16, 4. miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, czy 6. miejsce w Polsce żaków, oraz 8. miejsce mini żaków, to tylko najważniejsze nasze sukcesy. Oprócz tego szereg zawodów rugby...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.