Kolejny sponsor finału - Styx

KM / 2014-06-20

Miło nam poinformować, że jednym z partnerów finałowego turnieju Polskiej Ligi Rugby 7, będzie firma ochroniarska Styx.

Agencja ochrony Styx zajmuje się kompleksowym zabezpieczeniem imprez masowych. Zrzesza wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem ochrony osób i mienia. Można ich zobaczyć na wielu imprezach organizowanych w Częstochowie, licznych wydarzeniach sportowych, koncertach itp.

"Cieszy mnie fakt, że oprócz dobrego widowiska w postaci rozgrywek rugby czy wielu przygotowanych atrakcji możemy zapewnić bezpieczeństwo i spokój Naszym fanom. Dziękujemy za obdarzenie Nas zaufaniem i liczymy na dalszą tak owocną współpracę." - skomentowała Magdalena Kmieć z działu marketingu naszego klubu.

Przypominamy, że bezpiecznie kibicowanie, o które zadba agencja ochrony Styx, będzie możliwe już 5 lipca na Stadionie Rugby przy ulicy Kopalnianej.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Amasol sponsorem finału PLR7 w Częstochowie

5 lipca finał ligi w Częstochowie. Walczymy o...

Kolejny udany występ seniorów

Już niedługo...

Nie przegap

Nasze dziewczyny w młodzieżowych reprezentacjach Polski

W czerwcu i lipcu miały miejsce dwa turnieje, w których brały udział młodzieżowe reprezentacje Polski Kobiet - 10.06 Turniej Nadziei Olimpijskich w Budapeszcie oraz 15-16.07 Mistrzostwa Europy u18 w Pradze. W obu wydarzeniach w biało-czerwonych barwach zagrały zawodniczki naszego klubu.

Romont TDIM Mistrzostw Śląska w Częstochowie za nami!

W minioną niedzielę na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie odbył się Romont Turniej Mistrzostw Śląska Dzieci i Młodzieży w rugby. Wzięło w nim udział 6 klubów, które wystawiły w sumie 15 drużyn w 4 kategoriach wiekowych: mikrus (u9), mini żak (u11), żak (u12)...

"Mogę z dumą powiedzieć: jestem rugbistką"

O kobiecym rugby krąży mnóstwo stereotypów. Jeden z nich to przekonanie, iż uprawiać ten sport mogą tylko osoby o potężnej posturze, posiadające ponadprzeciętną siłę, a inne warunki fizyczne nie wchodzą w grę. Natomiast żeńska część RCC posiada dwa mocne dowody, które...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.