Amasol sponsorem finału PLR7 w Częstochowie

KS / 2014-06-20

Już po raz kolejny partnerem imprezy organizowanej przez Rugby Club Częstochowa zostaje firma Amasol.

Firma Amasol jest importerem oraz dystrybutorem owoców i warzyw na polskim rynku. Firma powstała w 2000 roku w Częstochowie. Działalność to import i sprzedaż warzyw i owoców z całego świata. Amasol jest grupą wraz z hiszpańska firmą Citricos Cox, która to, zajmuje się produkcją i światową dystrybucją cytrusów od 1960 roku, jej plantacje to ponad 250h.

Amasol dysponuje magazynami o łącznej powierzchni przekraczającej 4000 m2, w której skład wchodzą komory chłodnicze oraz linia produkcyjna do segregacji i pakowania owoców, zgodnie z życzeniem klienta.

Podczas Finału Polskiej Ligi Rugby 7 Amasol zadba aby zawodnikom i kibicom nie zabrakło energii i witamin, których dostarczą pyszne i świeże owoce dostarczone specjalnie na tę okazję.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

5 lipca finał ligi w Częstochowie. Walczymy o...

Kolejny udany występ seniorów

Kolejne rugbowe emocje w Częstochowie przed nami

Już niedługo...

Nie przegap

Dłuższa historia częstochowskiego rugby

Jak dowodzą różne źródła działalność Rugby Clubu Częstochowa to nie narodziny, a raczej odrodzenie tej dyscypliny w naszym mieście. Okazuje się, że już kilkadziesiąt lat temu częstochowianie grali w rugby, a nawet gościli u siebie w mieście mecze międzynarodowe!

Fakty i mity kobiecego rugby

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że mogłabyś dołączyć do żeńskiej drużyny rugby, ale w głowie od razu pojawiało się milion kontrargumentów? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, najwyższy czas poznać fakty i mity odnośnie kobiecej odmiany tego sportu. Może to Ty...

Romont TDIM Mistrzostw Śląska w Częstochowie za nami!

W minioną niedzielę na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie odbył się Romont Turniej Mistrzostw Śląska Dzieci i Młodzieży w rugby. Wzięło w nim udział 6 klubów, które wystawiły w sumie 15 drużyn w 4 kategoriach wiekowych: mikrus (u9), mini żak (u11), żak (u12)...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.