Weekend pełen wrażeń

OK / 2014-03-14

Piątek - ostatni trening z serii zimowego okresu przygotowawczego, sobota - mecze sparingowe przygotowujące do sezonu. Mało? W niedzielę zapraszamy na premierowy pokaz filmu o RCC!

Rozpoczęcie rundy wiosennej zbliża się wielkimi krokami, dlatego też nasi rugbiści w sobotę wyjdą na boisko przy ulicy Kopalnianej, aby zweryfikować swoją formę ciężko wypracowaną podczas zimowego okresu przygotowawczego. Do Częstochowy przyjedzie zmierzyć się z nami drużyna z Bełchatowa. Zostaną rozegrane mecze w odmianie siedmioosobowej. Start rozgrywek planowany jest na godzinę 11.

Jednak w dalszym ciągu to niedziela pozostanie najważniejszym wydarzeniem tego weekendu. Długo wyczekiwana premiera filmu z okazji 5-lecia Rugby Clubu Częstochowa odbędzie się w Ośrodku Kultury Filmowej "Iluzja" w Częstochowie czyli popularnym OKF-ie o godzinie 12. Za reżyserię, zdjęcia i montaż odpowiedzialny jest Adam "Adik" Bednarski. W filmie będzie można usłyszeć wywiady z obecnymi i byłymi zawodnikami, którzy opowiadają o swoich początkach z rugby, a także o najważniejszych wydarzeniach z życia klubu. Wstęp na wydarzenie jest wolny, zapraszamy wszystkich chętnych na podróż w głąb historii RCC.

Zobacz też

Przekaż swój 1% podatku RCC.

Metamorfoza z JAJEM!

Sylwia Gołda nominowana do nagrody Husarza Roku...

Już niedługo...

Nie przegap

Ruszył sklep internetowy RCC!

Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego Rugby Club Częstochowa. W jego asortymencie znaleźć można odzież i akcesoria z grafikami związanymi z naszym klubem, a także samym rugby.

Romont TDIM Mistrzostw Śląska w Częstochowie za nami!

W minioną niedzielę na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie odbył się Romont Turniej Mistrzostw Śląska Dzieci i Młodzieży w rugby. Wzięło w nim udział 6 klubów, które wystawiły w sumie 15 drużyn w 4 kategoriach wiekowych: mikrus (u9), mini żak (u11), żak (u12)...

Rok 2022 na zdjęciach

Mijający 2022 rok był kolejnym udanym dla naszego klubu. Co ciekawego się w nim wydarzyło dowiecie się, lub przypomnicie sobie oglądając poniższe podsumowanie składające się z 15 zdjęć.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.