Przekaż swój 1% podatku RCC.

PF / 2014-02-05

Wesprzyj rozwój rugby w Częstochowie i przekaż 1% podatku na rzecz klubu w rocznym rozliczeniu podatkowym. Na wsparcie czekają szczególnie młodzi zawodnicy RCC. Zgromadzone środki pozwolą nam zrealizować cele w jeszcze lepszych warunkach. Wasza pomoc pokryje koszty szkolenia młodzieży, wyjazdów na zawody, organizacji turniejów na terenie Częstochowy, zakupu sprzętu sportowego.

Zachęcamy do pomocy wszystkich, którym zależy na rozwoju fizycznym i duchowym naszej młodzieży poprzez sport oraz utrzymaniu i rozwoju Rugby Clubu Częstochowa. Wystarczy, że każdy ofiaruje od siebie małą cząstkę - swój 1% podatku. Z góry dziękujemy wszystkim, który poprzez ten gest przyczyniają się do popularyzacji i poprawy funkcjonowania rugby w Częstochowie.

Jak przekazać 1% podatku?
W rocznym zeznaniu podatkowym (PIT) należy wypełnić rubryki zatytułowane "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP" następującymi danymi:
- w polu "Nr KRS": 0000270261
- w polu "Cel szczegółowy 1%": RUGBY 10
- w polu "Wnioskowana kwota" należy wpisać kwotę wynoszącą 1% wyliczonego podatku za 2013 rok

Strona internetowa fundacji "Młodzi - młodym": www.mlodzi-mlodym.pl. Na stronie znajduje się darmowy program komputerowy przy pomocy którego można wypełnić formularz PIT.

Kategorie: #Działalność RCC

Zobacz też

Metamorfoza z JAJEM!

Sylwia Gołda nominowana do nagrody Husarza Roku...

Nie przegap NABORU do RCC!

Już niedługo...

Nie przegap

Dłuższa historia częstochowskiego rugby

Jak dowodzą różne źródła działalność Rugby Clubu Częstochowa to nie narodziny, a raczej odrodzenie tej dyscypliny w naszym mieście. Okazuje się, że już kilkadziesiąt lat temu częstochowianie grali w rugby, a nawet gościli u siebie w mieście mecze międzynarodowe!

Romont TDIM Mistrzostw Śląska w Częstochowie za nami!

W minioną niedzielę na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie odbył się Romont Turniej Mistrzostw Śląska Dzieci i Młodzieży w rugby. Wzięło w nim udział 6 klubów, które wystawiły w sumie 15 drużyn w 4 kategoriach wiekowych: mikrus (u9), mini żak (u11), żak (u12)...

Kto może grać w rugby?

Każda z dyscyplin sportowych preferuje zawodników o określonych cechach fizycznych. Nie inaczej jest w rugby. Stereotyp, że w rugby odnajdują się zawodnicy o ogromnej posturze jest po części prawdziwy, ale... drużyna złożona tylko z takich osiłków przegrywałaby mecz za meczem....

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.