Sylwia Gołda nominowana do nagrody Husarza Roku 2013!

PF / 2014-01-28

Wielkie wyróżnienie spotkało naszą zawodniczkę Sylwię Gołdę - po raz pierwszy została nominowana do prestiżowej nagrody ufundowanej przez Stowarzyszenie Rugby Barbarians Polska.

fot. Jacek Przybylski

O talencie Sylwii pisaliśmy już wiele. Warto przypomnieć, że jest to wielokrotna reprezentantka Polski, której największymi atutami są szybkość, zwinność i gra w ofensywie. Nominacja jest dobitnym świadectwem jej umiejętności i znaczącym wyróżnieniem.

Gala Husarzy Rugby odbędzie się po raz szósty, a podczas niej zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu, w którym jedną z kategorii jest żeńska siódemka roku. Nasza zawodniczka została nominowana w kategorii "Skrzydło". Wyniki plebiscytu będą ogłoszone 15.02.2014 na uroczystej Gali w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej.

Sylwii gratulujemy nominacji i gorąco zachęcamy do zagłosowania na nią. Każdy może oddać swój głos na stronie www.husarzrugby.pl

Zobacz też

Metamorfoza z JAJEM!

"Rugby stanowi dużą część mojego życia."

Nie przegap NABORU do RCC!

Już niedługo...

Nie przegap

Rok 2022 na zdjęciach

Mijający 2022 rok był kolejnym udanym dla naszego klubu. Co ciekawego się w nim wydarzyło dowiecie się, lub przypomnicie sobie oglądając poniższe podsumowanie składające się z 15 zdjęć.

Fakty i mity kobiecego rugby

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że mogłabyś dołączyć do żeńskiej drużyny rugby, ale w głowie od razu pojawiało się milion kontrargumentów? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, najwyższy czas poznać fakty i mity odnośnie kobiecej odmiany tego sportu. Może to Ty...

Ruszyły otwarte treningi w ramach Budżetu Obywatelskiego

W ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Częstochowy na 2023 rok organizowane będą ogólnodostępne, bezpłatne treningi rugby dla dzieci i młodzieży. Odbywać się one będą w sześciu dzielnicach naszego miasta - Częstochówka-Parkitka, Dźbów, Gnaszyn-Kawodrza, Lisiniec,...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.