Metamorfoza z JAJEM!

OP & FNM / 2014-01-25

Rugby to sport bez wątpienia wyjątkowy, a każdy kto miał styczność z tą dyscypliną jednym tchem wymienia kolejne pozytywy płynące z jego uprawniania. Często akcentowana jest szczególna atmosfera - skupienia, motywacji i sportowej agresji - towarzysząca każdym zawodom. Nie można jednak zapominać, jak ten multifunkcjonalny sport wpływa po pierwsze na ciało!

W rugby ważny jest każdy aspekt przygotowania fizycznego. Wytrzymałość, siła, szybkość i dynamika - trening rugbisty musi zawierać wszystkie te elementy, a taka mieszanka, dobrze podana, nigdy nie może się znudzić. Dowodów nie trzeba szukać daleko. Oto młodzi zawodnicy Rugby Clubu Częstochowa i wizualne ujęcie ich zmiany: PRZED i PO rugby!

Patryk Weżgowiec (rocznik 1992):

Kamil Skowron (Rocznik 1992):

Marcel Puczka (Rocznik 1996):

Chcesz poznać najbardziej wszechstronną dyscyplinę sportu? Chcesz ROZWINĄĆ swoje CIAŁO I UMYSŁ? Tylko teraz, jedyna taka szansa - zapisz się na nabór i dołącz do nas!

Zapisy na nabór - www.nabor.rcc.czest.pl

Zobacz też

"Rugby stanowi dużą część mojego życia."

Nie przegap NABORU do RCC!

Sportowe wyróżnienia RCC za mijający rok

Już niedługo...

Nie przegap

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

Dłuższa historia częstochowskiego rugby

Jak dowodzą różne źródła działalność Rugby Clubu Częstochowa to nie narodziny, a raczej odrodzenie tej dyscypliny w naszym mieście. Okazuje się, że już kilkadziesiąt lat temu częstochowianie grali w rugby, a nawet gościli u siebie w mieście mecze międzynarodowe!

"Mogę z dumą powiedzieć: jestem rugbistką"

O kobiecym rugby krąży mnóstwo stereotypów. Jeden z nich to przekonanie, iż uprawiać ten sport mogą tylko osoby o potężnej posturze, posiadające ponadprzeciętną siłę, a inne warunki fizyczne nie wchodzą w grę. Natomiast żeńska część RCC posiada dwa mocne dowody, które...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.