Wystartował plebiscyt na zawodnika 5-lecia RCC!

FNM / 2013-06-12

Już tylko tygodnie dzielą nas od lipcowych obchodów 5-lecia RCC. W związku z tym wydarzeniem zapraszamy wszystkich do wspólnego wyboru zawodnika 5-lecia, który uhonorowany zostanie w trakcie uroczystej gali otwierającej lipcowe obchody.

W plebiscycie wybierać można spośród zawodników, którzy na przestrzeni ostatnich 5 lat otrzymywali nagrody zawodnika roku.

W gronie nominowanych są więc trzej nasi wychowankowie, którzy zagrali w Ekstralidze (Krzypkowski, Gnych, Nowak), zawodnicy którzy byli powoływani na konsultację kadry młodzieżowej (Weżgowiec, Gnych), lub wnieśli do drużyny ogromne doświadczenie zdobyte wcześniej (Alexander).

Wspólnym mianownikiem wszystkich zawodników, którzy walczą o ten zaszczytny tytuł jest bez wątpienia ogromny wpływ jaki wywierali na drużynę przez ostatnie 5 lat, zdobywając wiele cennych punktów i prowadząc ją w boiskowych zmaganiach.

Zapraszamy do głosowania: formularz

Zobacz też

Niedosyt na zakończenie sezonu

Rozpędzonej Alfy Bydgoszcz zatrzymać się nie...

Sylwia Gołda jedzie na Mistrzostwa Europy!

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

10 października 2021

dowiedz się więcej

Nie przegap

Fakty i mity kobiecego rugby

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że mogłabyś dołączyć do żeńskiej drużyny rugby, ale w głowie od razu pojawiało się milion kontrargumentów? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, najwyższy czas poznać fakty i mity odnośnie kobiecej odmiany tego sportu. Może to Ty...

Ruszył sklep internetowy RCC!

Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego Rugby Club Częstochowa. W jego asortymencie znaleźć można odzież i akcesoria z grafikami związanymi z naszym klubem, a także samym rugby.

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2020/21

Z powodu pandemii mało brakło, a ten sezon byłby w pełni stracony. Na szczęście powrót uczniów do szkół w maju sprawił, że postanowiono również reaktywować rozgrywki szkolne i to na wszystkich poziomach - miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim. Poniżej ich krótkie podsumowanie.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.