Wesołych Świąt!

OK / 2013-03-30

Chociaż zima nie odpuszcza, a białych świąt doczekaliśmy się na Wielkanoc, rugbiści i rugbistki tradycyjnie już poświęcili świąteczny koszyczek.

fot. Jarek Respondek

Z tej okazji wszystkim kibicom i wspierającym nas osobom, chcielibyśmy życzyć spokojnych świąt Wielkiej Nocy, spędzonych w rodzinnym gronie, smacznego jajka i plusowej temperatury w Śmigus-dyngus. Niech ten świąteczny czas obfituje również w rugbowe emocje, zwłaszcza że nie będzie on ubogi w ważne wydarzenia. Naszej reprezentacji, która dziś rozegra mecz z Ukrainą życzymy o wiele lepszego wyniku, niż udało się uzyskać naszym piłkarzom. Jeśli zawodnicy kadry Polski zwyciężą w tym spotkaniu, znacznie zwiększą swoje szanse na awans do Pucharu Świata w rugby w Anglii w 2015 roku. Zapraszamy do oglądania i kibicowania naszym.

Natomiast naszej zawodniczce Sylwii Gołdzie życzymy udanego zgrupowania kadry Polski kobiet, które w czasie świąt odbywa się w... Tunezji. Mamy nadzieję, że oprócz odrobiny słońca Sylwia przywiezie również bardzo cenne doświadczenia.

Zobacz też

Finał zimowej akcji naborowej

Alfabet RCC na piąte urodziny

Nadchodzi nowy sezon

Już niedługo...

turniej Polskiej Ligi Rugby7 w Częstochowie

14.05.2022

dowiedz się więcej

Nie przegap

Kto może grać w rugby?

Każda z dyscyplin sportowych preferuje zawodników o określonych cechach fizycznych. Nie inaczej jest w rugby. Stereotyp, że w rugby odnajdują się zawodnicy o ogromnej posturze jest po części prawdziwy, ale... drużyna złożona tylko z takich osiłków przegrywałaby mecz za meczem....

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

Święto rugby w Częstochowie

W minioną niedzielę odbył się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie. Wzięło w nim udział 7 klubów, które wystawiły 18 drużyn w 4 kategoriach wiekowych: mikrus, mini żak, żak i młodzik. W sumie na stadionie można było...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.