Czas na Sochaczew!

OK / 2012-06-28

W najbliższą sobotę dziewiątka naszych zawodniczek stanie do rywalizacji w kolejnych Mistrzostwach Polski w rugby siedmioosobowym. Rugbistki czeka starcie z rudzkimi Diablicami, Tygrysicami Sochaczew oraz Arką Gdynia Girls.

W Sochaczewie spotkamy się z identycznym układem grup oraz meczy jak w poprzednim turnieju rozgrywanym w Rudzie Śląskiej. Nasze rugbistki otworzą cały turniej spotkaniem z gospodyniami ubiegłych mistrzostw – Diablicami.

Niestety dziewczyny będą zmuszone zagrać w nieco osłabionym składzie. Dwie nasze zawodniczki Angelika Folholc i Marta Ciura borykają się z kontuzjami, które miejmy nadzieję szybko przezwyciężą. Od układu miejsc w tym turnieju zależy to, z kim częstochowskie rugbistki spotkają się na czwartych mistrzostwach w tym roku, których będą gospodyniami. Pojedynki w Sochaczewie będą dla naszych zawodniczek dużym sprawdzianem z tego czy uda się przełamać złą passę i odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

gr. A
Ladies Lechia Gdańsk
Delia Atomówki Łódź
Ladies Frogs Warszawa

gr. B
Diablice Ruda Śląska
Tygrysice Orkan Sochaczew
Arka Gdynia Girls
Rugby Club Częstochowa

Zobacz też

Pierwsza piętnastka - Patryk Weżgowiec

Kolacja z RCC - rusza druga edycja

Nasze rugbistki gościnnie w Rudzie Śląskiej

Już niedługo...

Nie przegap

Nasze dziewczyny w młodzieżowych reprezentacjach Polski

W czerwcu i lipcu miały miejsce dwa turnieje, w których brały udział młodzieżowe reprezentacje Polski Kobiet - 10.06 Turniej Nadziei Olimpijskich w Budapeszcie oraz 15-16.07 Mistrzostwa Europy u18 w Pradze. W obu wydarzeniach w biało-czerwonych barwach zagrały zawodniczki naszego klubu.

Ruszył sklep internetowy RCC!

Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego Rugby Club Częstochowa. W jego asortymencie znaleźć można odzież i akcesoria z grafikami związanymi z naszym klubem, a także samym rugby.

Udany President TDiM w Częstochowie

W minioną niedzielę na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie odbył się "President Turniej Dzieci i Młodzieży w rugby". Wzięło w nim udział 5 klubów, które wystawiły w sumie 15 drużyn w 4 kategoriach wiekowych: mikrus (u9), mini żak (u11), żak (u12) i młodzik...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.