Sylwia Gołda powołana do reprezentacji Polski

MN / 2011-03-22

Zawodniczka naszego Klubu będzie miała okazję zaprezentować swój talent na tle najlepszych rugbistek w kraju podczas konsultacji kadry narodowej, która odbędzie się w dniach 25 - 27 marca w Gdyni.

Powołanie to duże wyróżnienie dla 19-letniej skrzydłowej, której najmocniejszą stronami jest szybkość, zwinność i gra w ofensywie. Sylwia jest także pierwszym reprezentantem naszego klubu uczestniczącym w konsultacji kadry narodowej na poziomie seniorskim.

Co ciekawe, wśród powołanych jest także inna wychowanka Rugby Clubu Częstochowa - Ewa Kotas, która od pół roku kontynuuje swoją karierę w drużynie Arka Gdynia Girls.

Powołane zawodniczki:

Tygrysice Sochaczew: Monika Bajurska, Emila Banaszek, Marta Dybiec (rezerwa)
Czarne Pruszcz Gdański: Katarzyna Lul
Ladies Frogs Warszawa: Anna Szymańska
R.C. Częstochowa: Sylwia Gołda
R.C. Ruda Śląska: Bober Patrycja, Anna Szkudlarek
Mario Ladies Lechia: Jagoda Bednarek, Agata Maciejkowicz, Oliwia Wieczerzak, Marlena Mroczyńska, Dagna Westfald, Karolina Jaszczyszyn
Atomówki BBRC Łódź: Marta Jarecka, Magda Jarecka
Arka Gdynia Girls: Małgorzata Bubacz, Marta Mikołajczyk, Dorota Filipek, Agnieszka Loeff, Ewa Kotas, Magdalena Burchardt, Agnieszka Walczyk (rezerwa)

Zobacz też

"Pierwsza piętnastka": Jakub Jakubczak

"RUGBY!" w sieci

Powiedzieli po meczu z Juvenią

Już niedługo...

Nie przegap

Jak dołączyć do Szkółki Rugby RCC?

Najlepiej zrobić to przy okazji naborów, które z reguły odbywają się na przełomie sierpnia i września oraz w okresie ferii zimowych. Natomiast jeśli przegapiliście te akcje i mimo to chcielibyście aby Wasze dziecko zaczęło trenować rugby, to skontaktujcie się z Trenerem...

Kadetki zajęły 4. miejsce w Mistrzostwach Polski Kobiet u16 w rugby7!

W sobotę 17 czerwca w Lublinie odbył się finałowy turniej Mistrzostw Polski Kobiet u16 w rugby7. Wzięło w nim udział pięć drużyn - Rugby Club Częstochowa, Juvenia Kraków, Amazonki Lublin, Atomówki Łódź i Błyskawice Rzeszów. Nasze kadetki zajęły w nim 3. miejsce i...

Ruszył sklep internetowy RCC!

Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego Rugby Club Częstochowa. W jego asortymencie znaleźć można odzież i akcesoria z grafikami związanymi z naszym klubem, a także samym rugby.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.