www.rcc.czest.pl w nowej odsłonie

MN / 2011-03-05

Minęły trzy lata od debiutu serwisu klubowego w sieci, a to oznacza, że najwyższa już pora by strona złapała "drugi oddech". Rewolucji nie ma - serwis ma być po pierwsze czytelniejszy, po drugie bardziej elastyczny w zakresie prezentacji treści. Mamy nadzieje, że zmiany zyskają akceptację wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z dokonaniami Rugby Clubu Częstochowa.

Nietrudno było zauważyć, że w ostatnich tygodniach serwis klubowy nieco "usnął". Brakowało informacji z życia drużyny, zapowiedzi nadchodzącej rundy czy relacji z działalności klubu. Ten stan wynikał z zaangażowania członków Biura Prasowego RCC w powstanie nowej witryny i późniejsze wdrożenie jej. Od dziś strona wraca do dawnej aktywności, a naszym celem jest by informacji na niej pojawiało się jeszcze więcej niż dotychczas.

Kilka działów jest jeszcze w trakcie ponownego redagowania i w związku z tym pojawią się na stronie w ciągu tygodnia. Mimo tych braków zdecydowaliśmy by nowa strona ruszyła oficjalnie już teraz, między innymi ze względu pierwszy "wiosenny" mecz, który jak zwykle spowoduje wzmożony ruch na stronie.

Mamy nadzieję, że nowa strona przypadnie wszystkim do gustu, pozostając jednocześnie wartościowym i wiarygodnym źródłem informacji na temat Rugby Clubu Częstochowa i rugby w Polsce ogólnie. Już w najbliższych dniach przeczytać będzie można o finale akcji "Boisko dla rugbistów", a w kolejce czeka także kolejny wywiad z cyklu "Pierwsza piętnastka".

Wszystkich, którzy mają swoje pomysły na dalsze urozmaicenie serwisu prosimy o przesyłanie ich drogą mailową na adres klubowy - [email protected].

Zobacz też

W niedzielę pierwszy sparing

"Pierwsza piętnastka": Michał Krzypkowski

Dłuższy nabór do RCC

Już niedługo...

Nie przegap

Jak dołączyć do Szkółki Rugby RCC?

Najlepiej zrobić to przy okazji naborów, które z reguły odbywają się na przełomie sierpnia i września oraz w okresie ferii zimowych. Natomiast jeśli przegapiliście te akcje i mimo to chcielibyście aby Wasze dziecko zaczęło trenować rugby, to skontaktujcie się z Trenerem...

Mini żacy na ósmym, a żacy szóstym miejscu w Polsce!

W niedzielę 18.06.2023 r na stadionie KS Budowlani Łódź odbył się Ogólnopolski Finałowy Turniej Dzieci i Młodzieży. Nasi mini żacy zajęli na nim 11. miejsce (na 12 zespołów), natomiast żacy 9. miejsce (na 10 zespołów). Po uwzględnieniu tych wyników w klasyfikacji generalnej...

Kadetki zajęły 4. miejsce w Mistrzostwach Polski Kobiet u16 w rugby7!

W sobotę 17 czerwca w Lublinie odbył się finałowy turniej Mistrzostw Polski Kobiet u16 w rugby7. Wzięło w nim udział pięć drużyn - Rugby Club Częstochowa, Juvenia Kraków, Amazonki Lublin, Atomówki Łódź i Błyskawice Rzeszów. Nasze kadetki zajęły w nim 3. miejsce i...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.