Rugbistki zagrają z WOŚP

/ 2011-01-07

Najbliższy weekend w kraju minie pod znakiem finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W charytatywną akcję włączą się również zawodniczki Rugby Club Częstochowa.

Już w ubiegłym roku reprezentanci zielono-czarnych pomagali w kwestowaniu na rzecz potrzebujących, organizując atrakcje w Cinema City Wolność. Tym razem reprezentantki sekcji żeńskiej będą prezentować swoją dyscyplinę w tym miejscu podczas niedzielnego finału.

Udział rugbistek w tegorocznej WOŚP zacznie się jednak już dzień wcześniej, w sobotę. Na fali popularności wydanego niedawno kalendarza z ich udziałem, odbędzie się licytacja zdjęć zawodniczek częstochowskiego klubu. Zdjęcia w dużym wymiarze, wykonane przez Jarosława Respondka, wykorzystane do druku kalendarza, będą do nabycia będą w pubie Oslo przy ul. Korczaka 14 o godz. 18.00, kiedy rozpocznie się licytacja.

Zobacz też

Prezentacja na miarę niezwykłego kalendarza

Niezwykły kalendarz Rugby Clubu Częstochowa

Wniosek o użyczenie boiska złożony! [+ VIDEO]

Już niedługo...

Turniej Dzieci i Młodzieży

24.09.2022

dowiedz się więcej

Nie przegap

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

"Mogę z dumą powiedzieć: jestem rugbistką"

O kobiecym rugby krąży mnóstwo stereotypów. Jeden z nich to przekonanie, iż uprawiać ten sport mogą tylko osoby o potężnej posturze, posiadające ponadprzeciętną siłę, a inne warunki fizyczne nie wchodzą w grę. Natomiast żeńska część RCC posiada dwa mocne dowody, które...

Przekaż 1% podatku na RCC!

Jak co roku gorąco zachęcamy Cię do przekazania nam Twojego 1% podatku. W ten sposób wspomożesz nasz klub nic nie tracąc.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.