Prezentacja na miarę niezwykłego kalendarza

Redakcja / 2010-12-13

W niedzielny wieczór w pękającym w szwach pubie Oslo odbyła się oficjalna prezentacja kalendarza Rugby Clubu Częstochowa.

Impreza, którą poprowadziły same zawodniczki przyciągnęła nieoczekiwanie dużą liczbę widzów. Wśród nich były władze Śląskiego Okręgowego Związku Rugby w osobach pani prezes Teresy Jarczyk i sekretarza Dariusza Wolana, sponsorzy bez których kalendarz by nie powstał, a także reprezentanci i reprezentantki klubu rugby z Rudy Śląskiej oraz liczni przedstawiciele mediów. Po wręczeniu pierwszych kalendarzy wszystkim którzy zaangażowali się w ich powstanie, gości zaproszono do obejrzenia wystawy zdjęć które złożyły się na poszczególne miesiące.

To iż kalendarz przypadł do gustu można było stwierdzić gdy po rozpoczęciu sprzedaży ustawiła się doń długa kolejka. Tych którzy nie mieli czasu i możliwości dotarcia na oficjalną prezentację zapraszamy do zakupu kalendarza która możliwa jest w dwojaki sposób:

  • w restauracji "Surf Cafe" przy ul. Armii Krajowej 48 w Częstochowie
  • drogą wysyłkową za pośrednictwem serwisu allegro.pl
Koszt 12-sto stronicowego kalendarza w formacie A3 to 20 zł. Przypominamy także, że nakład jest ograniczony.

Zobacz też

Niezwykły kalendarz Rugby Clubu Częstochowa

Wniosek o użyczenie boiska złożony! [+ VIDEO]

Jesień pod znakiem zbierania doświadczeń

Już niedługo...

Turniej Dzieci i Młodzieży

24.09.2022

dowiedz się więcej

Nie przegap

Nasze kadetki w reprezentacji Polski Kobiet u16

W czerwcu odbyły się dwie akcje reprezentacji Polski Kobiet u16. Najpierw w dniach 4-5.06 odbyło się w Łodzi zgrupowanie selekcyjne. Następnie w dniach 23-26.06 reprezentacja ponownie spotkała się w Łodzi, skąd pojechała do Pragi na turniej Nadziei Olimpijskich. W obu akcjach...

Dłuższa historia częstochowskiego rugby

Jak dowodzą różne źródła działalność Rugby Clubu Częstochowa to nie narodziny, a raczej odrodzenie tej dyscypliny w naszym mieście. Okazuje się, że już kilkadziesiąt lat temu częstochowianie grali w rugby, a nawet gościli u siebie w mieście mecze międzynarodowe!

Kolejne święto rugby w Częstochowie

W minioną niedzielę na Miejski Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie odbył się Turniej Dzieci i Młodzieży w rugby. Wzięło w nim udział 8 klubów, które wystawiły w sumie 20 drużyn w 4 kategoriach wiekowych: mikrus (u9), mini żak (u11), żak (u12) i młodzik (u14). W sumie na...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.