Prezentacja na miarę niezwykłego kalendarza

Redakcja / 2010-12-13

W niedzielny wieczór w pękającym w szwach pubie Oslo odbyła się oficjalna prezentacja kalendarza Rugby Clubu Częstochowa.

Impreza, którą poprowadziły same zawodniczki przyciągnęła nieoczekiwanie dużą liczbę widzów. Wśród nich były władze Śląskiego Okręgowego Związku Rugby w osobach pani prezes Teresy Jarczyk i sekretarza Dariusza Wolana, sponsorzy bez których kalendarz by nie powstał, a także reprezentanci i reprezentantki klubu rugby z Rudy Śląskiej oraz liczni przedstawiciele mediów. Po wręczeniu pierwszych kalendarzy wszystkim którzy zaangażowali się w ich powstanie, gości zaproszono do obejrzenia wystawy zdjęć które złożyły się na poszczególne miesiące.

To iż kalendarz przypadł do gustu można było stwierdzić gdy po rozpoczęciu sprzedaży ustawiła się doń długa kolejka. Tych którzy nie mieli czasu i możliwości dotarcia na oficjalną prezentację zapraszamy do zakupu kalendarza która możliwa jest w dwojaki sposób:

  • w restauracji "Surf Cafe" przy ul. Armii Krajowej 48 w Częstochowie
  • drogą wysyłkową za pośrednictwem serwisu allegro.pl
Koszt 12-sto stronicowego kalendarza w formacie A3 to 20 zł. Przypominamy także, że nakład jest ograniczony.

Zobacz też

Niezwykły kalendarz Rugby Clubu Częstochowa

Wniosek o użyczenie boiska złożony! [+ VIDEO]

Jesień pod znakiem zbierania doświadczeń

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

10 października 2021

dowiedz się więcej

Nie przegap

Podsumowanie sezonu 2020/21 w Szkółce Rugby RCC

Za nami kolejny dziwny sezon z koronawirusem w tle. Z powodu lockdownów nie udało nam się pojechać na kilka zaplanowanych turniejów w drugiej połowie jesieni i na początku wiosny. Mimo to trenowaliśmy przez cały sezon z wyjątkiem trzech tygodni z początku kwietnia, gdy było to...

Święto rugby w Częstochowie

W minioną niedzielę odbył się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie. Wzięło w nim udział 7 klubów, które wystawiły 18 drużyn w 4 kategoriach wiekowych: mikrus, mini żak, żak i młodzik. W sumie na stadionie można było...

Ruszył sklep internetowy RCC!

Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego Rugby Club Częstochowa. W jego asortymencie znaleźć można odzież i akcesoria z grafikami związanymi z naszym klubem, a także samym rugby.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.