Album "RUGBY!" dostępny w sieci

Tomasz Ociepa / 2010-11-27

Przez cały ubiegły sezon, klimat częstochowskiego rugby był inspiracją do realizacji obszernego fotoreportażu autorstwa Jarosława Respondka. Na stronie internetowej fotografa umieszczony został album, zawierający wybrane zdjęcia z życia Rugby Clubu Częstochowa.

Co czuje najczęściej punktujący zawodnik RCC, mając piłkę w rękach? M. in. odpowiedź na to pytanie znajdziemy w folderze Jarosława Respondka, a to dzięki krótkim wypowiedziom graczy, zamieszczonym w albumie. Przede wszystkim jest to jednak zbiór najbardziej efektownych bądź nietypowych ujęć wykonanych w ciągu rocznej współpracy z częstochowską drużyną.

Zapraszamy zatem do obejrzenia albumu "RUGBY!" na stronie autora: http://jarek-r.fotolog.pl/.

Wywiad z Jarosławem Respondkiem (wrzesień 2010)

Zobacz też

Best British nowym partnerem Rugby Clubu...

"Boisko dla rugbistów": poparcie od mistrza MMA!

Pogrom w Lublinie

Już niedługo...

II turniej Mistrzostw Polski Kobiet u16 w rugby7

23 października 2022

dowiedz się więcej

Nie przegap

Dłuższa historia częstochowskiego rugby

Jak dowodzą różne źródła działalność Rugby Clubu Częstochowa to nie narodziny, a raczej odrodzenie tej dyscypliny w naszym mieście. Okazuje się, że już kilkadziesiąt lat temu częstochowianie grali w rugby, a nawet gościli u siebie w mieście mecze międzynarodowe!

Nasze kadetki w reprezentacji Polski Kobiet u16

W czerwcu odbyły się dwie akcje reprezentacji Polski Kobiet u16. Najpierw w dniach 4-5.06 odbyło się w Łodzi zgrupowanie selekcyjne. Następnie w dniach 23-26.06 reprezentacja ponownie spotkała się w Łodzi, skąd pojechała do Pragi na turniej Nadziei Olimpijskich. W obu akcjach...

Kto może grać w rugby?

Każda z dyscyplin sportowych preferuje zawodników o określonych cechach fizycznych. Nie inaczej jest w rugby. Stereotyp, że w rugby odnajdują się zawodnicy o ogromnej posturze jest po części prawdziwy, ale... drużyna złożona tylko z takich osiłków przegrywałaby mecz za meczem....

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.