Best British nowym partnerem Rugby Clubu Częstochowa!

Kasia Sterna / 2010-11-18

Rugby Club Częstochowa podpisał roczną umowę partnerską ze szkołą języków obcych Best British. Szkoła mieści się w Częstochowie przy ul. Kościuszki 18/20 i oferuje swoim klientom szeroki wybór kursów, które na pewno sprawią że takie języki jak: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski czy francuski nie będą już językami obcymi.

Rugby Club Częstochowa i Best British zobowiązały się w osobach swoich przedstawicieli do wzajemnej promocji swojego wizerunku za pomocą strony internetowej jak również imprez przez siebie organizowanych. Wszyscy zawodnicy i zawodniczki naszego klubu otrzymają atrakcyjne rabaty na korzystanie z usług Best British, natomiast na wiosnę dzięki Best British nasi kibice podczas meczów RCC będą mogli wygrać bardzo ciekawe nagrody.

W tym miejscu warto wspomnieć, że jednym z lektorów w Best British jest nasz zawodnik Iain Alexander.

Zachęcamy wszystkich kibiców częstochowskiego rugby i nie tylko do korzystania z usług Szkoły Języków Obcych Best British!

Zobacz też

"Boisko dla rugbistów": poparcie od mistrza MMA!

Pogrom w Lublinie

Rugbistki na Limanowskiego

Już niedługo...

turniej Polskiej Ligi Rugby7 w Częstochowie

14.05.2022

dowiedz się więcej

Nie przegap

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

"Mogę z dumą powiedzieć: jestem rugbistką"

O kobiecym rugby krąży mnóstwo stereotypów. Jeden z nich to przekonanie, iż uprawiać ten sport mogą tylko osoby o potężnej posturze, posiadające ponadprzeciętną siłę, a inne warunki fizyczne nie wchodzą w grę. Natomiast żeńska część RCC posiada dwa mocne dowody, które...

Alfabet roku 2021

Mijający 2021 rok był dla naszego klubu udany. Co ciekawego się w nim wydarzyło dowiecie się, lub przypomnicie sobie czytając poniższe podsumowanie.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.