"Boisko dla rugbistów": poparcie od mistrza MMA!

Redakcja / 2010-11-10

To kolejny mocny akcent wkraczającej już w decydującą fazę akcji "Boisko dla rugbistów". Tym razem poparcia naszemu Klubowi w staraniach o możliwość użyczenia obiektu przy ul. Lourdyjskiej udzielił zawodnik MMA, mistrz federacji KSW - Krzysztof Kułak.

Krzysztof Kułak to nie tylko świetny zawodnik Mieszanych Sztuk Walki, którego pojedynki oglądają miliony Polaków, ale także aktywny działacz sportowy w naszym mieście. Jest założycielem, a także prezesem i trenerem w Adrenalina Fight Częstochowa - klubie, który zajmuje się szkoleniem następców mistrza.

Podpis Krzysztofa Kułaka nie jest ostatnim jaki udało się zebrać przedstawicielom Rugby Clubu Częstochowa. Cała akcja będzie trwała jeszcze kilka dni, a następnie wniosek wraz z uzasadnieniem, planem wykorzystania obiektu i podpisami zostanie złożony w kancelarii Urzędu Miasta, o czym z pewnością poinformujemy na stronie internetowej Klubu.

Zobacz też

Pogrom w Lublinie

Rugbistki na Limanowskiego

Jesień kończy się w Lublinie

Już niedługo...

turniej Polskiej Ligi Rugby7 w Częstochowie

14.05.2022

dowiedz się więcej

Nie przegap

Fakty i mity kobiecego rugby

Czy kiedykolwiek pomyślałaś, że mogłabyś dołączyć do żeńskiej drużyny rugby, ale w głowie od razu pojawiało się milion kontrargumentów? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, najwyższy czas poznać fakty i mity odnośnie kobiecej odmiany tego sportu. Może to Ty...

Dłuższa historia częstochowskiego rugby

Jak dowodzą różne źródła działalność Rugby Clubu Częstochowa to nie narodziny, a raczej odrodzenie tej dyscypliny w naszym mieście. Okazuje się, że już kilkadziesiąt lat temu częstochowianie grali w rugby, a nawet gościli u siebie w mieście mecze międzynarodowe!

Święto rugby w Częstochowie

W minioną niedzielę odbył się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie. Wzięło w nim udział 7 klubów, które wystawiły 18 drużyn w 4 kategoriach wiekowych: mikrus, mini żak, żak i młodzik. W sumie na stadionie można było...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.