Piotr Gruszka popiera inicjatywę RCC!

Redakcja / 2010-09-01

Coraz większego rozgłosu i tempa nabiera akcja zbierania poparcia dla wniosku o użyczenie boiska przy ul. Lourdysjkiej naszemu Klubowi. W ostatnich dniach podpis na liście poparcia złożył Piotr Gruszka!

- Nie wahałem się podpisać pod tą listą, bo szczerze popieram inicjatywę rugbistów. Uważam, że trzeba dać szansę temu młodemu klubowi - będą mieli okazję sprawdzić się nie tylko pod względem sportowym, ale również organizacyjnym. Pozwólmy spełnić marzenia młodym ludziom - powiedział siatkarz bezpośrednio po złożeniu podpisu.

Piotr Gruszka jest postacią doskonale znaną w naszym mieście. Przez szereg lat bronił barw AZSu Częstochowa, występując jednocześnie w reprezentacji Polski. Wśród wielu jego sukcesów i wyróżnień warto wspomnieć o tych najważniejszych: Vice-Mistrzostwie Świata z 2006 roku, Mistrzostwie Europy z 2009 roku i tytule MVP tego właśnie turnieju.


Piotr Gruszka razem z żoną Aleksandrą składają podpisy popierające inicjatywę Rugby Clubu Częstochowa

Zobacz też

Skra Warszawa - RCC 53:3

I-ligowa lekcja: Skra - RCC 53:3

Pora na kolejny test

Już niedługo...

Nie przegap

Dłuższa historia częstochowskiego rugby

Jak dowodzą różne źródła działalność Rugby Clubu Częstochowa to nie narodziny, a raczej odrodzenie tej dyscypliny w naszym mieście. Okazuje się, że już kilkadziesiąt lat temu częstochowianie grali w rugby, a nawet gościli u siebie w mieście mecze międzynarodowe!

Ruszył sklep internetowy RCC!

Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego Rugby Club Częstochowa. W jego asortymencie znaleźć można odzież i akcesoria z grafikami związanymi z naszym klubem, a także samym rugby.

Z pasją przez świat już od 15 lat!

To była celebracja godna dzieła, które wspólnymi siłami tworzyliśmy przez ponad 15 ostatnich lat. Wszystko zaczęło się piątkową, uroczystą galą w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej. To było wyjątkowe spotkanie w doborowym towarzystwie władz miasta i regionu,...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.