Zapraszamy na majówkę z II ligą rugby!

Redakcja / 2010-04-30

W najbliższą niedzielę, na boisku Juniora Szarlejka, Częstochowianie zmierzą się z Biało-Czarnymi Nowy Sącz w ramach rozgrywek 2 ligi rugby. Mecz pierwotnie miał odbyć się 18 kwietnia, ale został przełożony ze względu na trwającą wtedy żałobę narodową.

Mecz z liderem rozgrywek zapowiada się bardzo ciekawie, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę jak zacięte były pojedynki między obiema drużynami w tym roku. Gospodarze, oprócz emocji na boisku, postarają się także zagwarantować by mecz posiadał właściwą oprawę, a każdy widz miał możliwość zjeść w trakcie zawodów coś ciepłego.

Rugby Club Częstochowa - Biało-Czarni Nowy Sącz
02.05.2010 (niedziela), godz. 15:00, Kalej, ul. Szkolna (obiekt klubu sportowego Junior Szarlejka)
Sędzia: Jarosław Malara (Kraków)

wstęp wolny!

Zobacz też

Panie gotowe do debiutu

Podium i 15 punktów w Zgierzu!

Czas wrócić na boisko

Już niedługo...

Nie przegap

Ruszył sklep internetowy RCC!

Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego Rugby Club Częstochowa. W jego asortymencie znaleźć można odzież i akcesoria z grafikami związanymi z naszym klubem, a także samym rugby.

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2023/2024

Za nami kolejny sezon międzyszkolnych rozgrywek rugby tag. Poniżej ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim z częstochowskiej perspektywy.

Podsumowanie sezonu 2023/2024

Za nami sezon 2022/2023. Kolejny bardzo udany - 1. miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, 2. miejsce mini żaków w Polsce, czy 6. miejsce w Polsce w klasyfikacji Turniejów Dzieci i Młodzieży, to tylko najważniejsze nasze sukcesy. Oprócz tego szereg zawodów rugby...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.