Kolejny mecz w Częstochowie już w niedzielę!

Tomasz Ociepa / 2009-04-20

26 kwietnia, czyli w najbliższą niedzielę, zawodnicy RC Częstochowa rozegrają kolejne spotkanie w lidze regionalnej. Po pojedynku z Juvenią, będzie to drugi mecz w Częstochowie; tym razem do naszego miasta zawita ekipa z Bytomia.

Spotkanie z drużyną Rugby Klubu "Czarni" Bytom będzie czwartym meczem częstochowian. Rywal wydaje się być w zasięgu naszech zawodników, choć mieć na uwadze należy ich bardzo dobrą dyspozycję w ostatnim spotkaniu, w którym wysoko - 35:5 - pokonali zespół z Rudy Śląskiej. Dzięki temu zwycięstwu bytomianie wskoczyli na trzecie miejsce w tabeli grupy śląsko-małopolskiej, wyprzedzając częstochowską drużynę.
Mecz odbędzie się w niedzielę 26 kwietnia w samo południe o godz. 12.00 na boisku przy ul. Kopalnianej 1 w Dźbowie. Tradycyjnie wstęp na to, jak i inne rozgrywane w Częstochowie spotkania, jest wolny.

Obejrzeć można także krótką zapowiedź zbliżającego się meczu. Zachęcamy do przekazywania linków do niego wśród znajomych.

Podziel się linkiem! (zaznacz i kopiuj)

Zobacz też

Roboprojekt nadal z RC Częstochowa

Stawili opór liderowi

W niedzielę kolejne emocje

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Częstochowie

5.10.2019

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Obóz Młodzika w Mikoszewie [Raport]

Za nami pierwszy w historii Rugby Clubu Częstochowa letni obóz sportowy. W Mikoszewie przez tydzień czasu trenowała nasza drużyna młodzików. Odbyła ona w sumie osiem dwugodzinnych jednostek treningowych, które pomogły podnieść poziom sportowy zawodników. Poniżej przedstawiamy w...

Podsumowanie sezonu 18/19 w Szkółce Rugby

Za nami bardzo ciężki, ale i pełen bezcennych doświadczeń sezon 2018/19. Po turnieju finałowym rozegranym w Łodzi, Rugby Club Częstochowa zajął ostatecznie 13. miejsce w klasyfikacji końcowej Turniejów Dzieci i Młodzieży. Natomiast w swoim debiutanckim sezonie drużyna młodzika...

Podsumowanie rozgrywek szkolnych 2018/19

Zakończyły się rozgrywki szkolne w Częstochowie i w Polsce w sezonie 2018/2019. Poniżej pokusimy się o ich telegraficzne streszczenie na poziomie miejskim, wojewódzkim i ogólnopolskim.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.