Młodzież wróciła do treningów

MK / 2020-05-25

Po ponad dwu i pół miesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, sekcja młodzika, jako pierwsza w naszym klubie, wróciła do treningów. Pogoda była iście rugbowa - ulewny deszcz, ale nie przestraszyło to naszych młodych adeptów.

fot. MK

Wprowadzenie III etapu odmrażania sportu pozwoliło nam na powrót na boisko. Mimo huraoptymizmu niektórych klubów, my postanowiliśmy podejść do sprawy bardzo ostrożnie. Na razie każdy z zawodników będzie trenował w swojej przestrzeni, bez kontaktu z innymi trenującymi, ze sprzętem przeznaczonym tylko dla niego. Skupiamy się na kwestiach, na które często jest bardzo mało czasu przy normalnych treningach - motoryka, kondycja i wzmacnianie mięśni strukturalnych, a także doskonalenie niektórych umiejętności indywidualnych.

Jeśli chciałbyś dołączyć do drużyny i jesteś z roczników 2005-2008, to skontaktuj się z nami: 888 - 074 - 497.

Kategorie: #Szkółka Rugby

Zobacz też

Wesprzyj nas dzięki Patronite!

Gospodarze zbyt gościnni

RTDiM w Częstochowie już w sobotę!

Już niedługo...

Nie przegap

Rok 2020 w skrócie

Dziwny rok 2020 powoli dobiega końca. To idealny czas na podsumowania. W poniższym artykule spróbujemy w sposób telegraficzny przedstawić Wam, co się u nas działo w tym okresie.

Seniorzy wracają do gry

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza drużyna seniorów po kilku latach nieobecności wraca do oficjalnych rozgrywek Polskiego Związku Rugby. Właśnie zgłosiliśmy do Polskiej Ligi Rugby7 naszą ekipę, w skład której wchodzi aż 16 zawodników.

Ruszył sklep internetowy RCC!

Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego Rugby Club Częstochowa. W jego asortymencie znaleźć można odzież i akcesoria z grafikami związanymi z naszym klubem, a także samym rugby.

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.