Młodzież wróciła do treningów

MK / 2020-05-25

Po ponad dwu i pół miesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, sekcja młodzika, jako pierwsza w naszym klubie, wróciła do treningów. Pogoda była iście rugbowa - ulewny deszcz, ale nie przestraszyło to naszych młodych adeptów.

fot. MK

Wprowadzenie III etapu odmrażania sportu pozwoliło nam na powrót na boisko. Mimo huraoptymizmu niektórych klubów, my postanowiliśmy podejść do sprawy bardzo ostrożnie. Na razie każdy z zawodników będzie trenował w swojej przestrzeni, bez kontaktu z innymi trenującymi, ze sprzętem przeznaczonym tylko dla niego. Skupiamy się na kwestiach, na które często jest bardzo mało czasu przy normalnych treningach - motoryka, kondycja i wzmacnianie mięśni strukturalnych, a także doskonalenie niektórych umiejętności indywidualnych.

Jeśli chciałbyś dołączyć do drużyny i jesteś z roczników 2005-2008, to skontaktuj się z nami: 888 - 074 - 497.

Kategorie: #Szkółka Rugby

Zobacz też

Wesprzyj nas dzięki Patronite!

Gospodarze zbyt gościnni

RTDiM w Częstochowie już w sobotę!

Już niedługo...

Trening naborowy do grup młodzik i kadet

każda środa września

dowiedz się więcej

Nie przegap

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

Obóz dochodzeniowy grup do lat 16 [raport]

W dniach 19-23 sierpnia na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym w Częstochowie odbył się obóz dochodzeniowy grup do lat 16. Pierwotnie planowano przeprowadzić ten obóz nad morzem (podobnie jak rok temu), niestety pandemia koronawirusa i do końca niepewna sytuacja sprawiła, że...

Wrzesień pod znakiem treningów naborowych

We wszystkie środy września o 17:00 na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym odbywać się będą treningi naborowe do grup młodzieżowych Rugby Club Częstochowa. To idealna okazja dla chłopców i dziewcząt z roczników 2008, 2007, 2006 i 2005, aby rozpocząć swoją przygodę z rugby!

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.