Zostań Patronem RCC

TO / 2017-03-20

Rugby to sport zespołowy, w którym nie da się odnieść sukcesu w pojedynkę, ale wiele można osiągnąć wspólnymi siłami. Wychodząc z tego założenia, uruchomiliśmy program patronacki, w którym każdy z Was może dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju rugby w Częstochowie.

W tym roku czekają nas spore wyzwania. Jednym z nich są pierwsze od dłuższego czasu pełnosezonowe rozgrywki w II lidze, które wiążą się nie tylko z organizacją meczów w Częstochowie, ale i niejednokrotnie dalekimi wyjazdami. Jednocześnie ciągle rozwijają się sekcje młodzieżowe Rugby Clubu Częstochowa i prowadzone przez klub rozgrywki szkolne.

Zarówno godne reprezentowanie miasta w rozgrywkach seniorskich, jak i zapewnienie warunków do rozwoju sportowej młodzieży wymaga odpowiednich nakładów finansowych. Teraz każdy z Was może stać się Patronem RCC, wspierając regularnie klub choćby symboliczną kwotą 5 zł - wystarczy wejść na stronę Patronite, zarejestrować się i zadeklarować swoje wsparcie. Cała operacja zajmuje kilkadziesiąt sekund, a później nie trzeba już podejmować żadnego działania, bowiem dopóki tylko będziecie chcieli wspierać RCC, zadeklarowana kwota będzie pobierana automatycznie każdego miesiąca. 

Status Patrona RCC to nie tylko satysfakcja, ale też konkretne przywileje, takie jak zaproszenia na wszystkie mecze organizowane przez klub, unikalne pamiątki, czy możliwość umieszczenie nazwiska (lub nazwy firmy) na naszej stronie www. Warto zauważyć, że kampania patronacka RCC to jest to pierwszy tego typu projekt w polskim rugby. Stań się jego częścią już teraz i ruszaj z nami na podbój II ligi! 

Zobacz też

Częstochowska Liga Rugby nabiera rozpędu

Szesnastka najlepsza wśród gimnazjów

Częstochowska Liga Rugby - czas start

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży

28.10.2018

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

"O rugby nie wiedziałem nic"

Już w środę okazja, by stać się częścią Rugby Clubu Częstochowa. Z tej okazji zapytaliśmy ubiegłorocznych śmiałków, którzy wybrali się wówczas na nabór, o ich wrażenia związane z rozpoczęciem treningów.

1 lutego otwarty nabór do RCC!

Czy zastanawialiście się, skąd wzięliśmy 15 zawodników do gry w II lidze rugby w mieście, które nie ma wielkich rugbowych tradycji? Odpowiedź jest prosta - niemal każdy z nich przyszedł kiedyś na nabór organizowany przez Rugby Club Częstochowa. Teraz i Ty masz szansę stać się...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.