Częstochowska Liga Rugby - czas start

RB / 2017-02-24

Podczas gdy nasi seniorzy dopiero przygotowują się do sezonu rozgrywkowego, młodzi adepci rugby nie odpoczywają od współzawodnictwa.

Już w najbliższy poniedziałek, 27 lutego najmłodsi pasjonaci rugby zmierzą się w turnieju szkół podstawowych w ramach Częstochowskiej Ligii Rugby. Naprzeciwko siebie staną uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych.  Impreza odbędzie się w Hali Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4 na Zawodziu. Start godzina 10:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów do kibicowania naszym adeptom, którzy w przyszłości będą stanowić trzon pierwszej drużyny RCC.

Kategorie: #Szkolna Liga Rugby

Zobacz też

"O rugby nie wiedziałem nic"

Dlaczego rugby?

1 lutego otwarty nabór do RCC!

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży

28.10.2018

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

"O rugby nie wiedziałem nic"

Już w środę okazja, by stać się częścią Rugby Clubu Częstochowa. Z tej okazji zapytaliśmy ubiegłorocznych śmiałków, którzy wybrali się wówczas na nabór, o ich wrażenia związane z rozpoczęciem treningów.

1 lutego otwarty nabór do RCC!

Czy zastanawialiście się, skąd wzięliśmy 15 zawodników do gry w II lidze rugby w mieście, które nie ma wielkich rugbowych tradycji? Odpowiedź jest prosta - niemal każdy z nich przyszedł kiedyś na nabór organizowany przez Rugby Club Częstochowa. Teraz i Ty masz szansę stać się...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.