Dlaczego rugby?

RB / 2017-01-26

Rugby jest sportem, który kształtuje za równo charakter jak i ciało. Jeśli chodzi o rozwój fizyczny zyskujesz pod każdym względem. Biegasz szybciej, skaczesz wyżej, dźwigasz więcej. Trenując w klubie masz pewność, że poprawisz swoją sylwetkę i będą Cię do tego motywować koledzy z klubu. Żaden nie pozwoli Ci na spadek formy. Drużyna motywuje Cię nie tylko na treningach czy meczach. Zawodnicy rugby tworzą jedną wielką rodzinę, na którą można liczyć nie tylko na murawie, ale w każdej innej dziedzinie życia.

Widząc swój rozwój, coraz lepszą grę i sylwetkę, nabierasz pewności siebie. Czujesz, że możesz więcej. Wstajesz rano i myślisz, co dzisiaj pokażesz na treningu. Pewność siebie na boisku przekłada się na pewność siebie w codziennym życiu. Nie będzie dla Ciebie wyzwań, którym nie będziesz chciał podołać. Po pewnym czasie trenowanie stanie się dla Ciebie codziennością i nie będziesz sobie inaczej wyobrażał planu dnia, niż pójść na wieczorny trening.

Trenując taki niszowy sport jakim jest rugby masz pewność, że będziesz się wyróżniał na tle większości sportowców w tym mieście takich jak piłkarze czy siatkarze. Dla Ciebie to będzie sport, który pokochasz. Dla innych abstrakcja.

Jeżeli chcesz należeć do rodziny rugby, pomóc sobie w rozwoju ciała i ducha przyjdź na nabór. Będziemy na Ciebie czekać 1 lutego o godzinie 20:00 na Hali Sportowej Częstochowa na Zawodziu przy ulicy Żużlowej.

Zapisz się już dziś na www.rcc.czest.pl/nabor2017

Nie czekaj. Nie szukaj wymówek. Przyjdź i sprawdź się!

Zobacz też

1 lutego otwarty nabór do RCC!

Wyróżniono najlepszych zawodników RCC

Przekaż 1% podatku na RCC

Już niedługo...

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży

28.10.2018

dowiedz się więcej

Tabela

2 Liga Rugby

1. RC Ruda Śląska (3) 15
2. RC Częstochowa (2) 5
3. Biało-Czarni Nowy Sącz (2) 5
4. Wataha Zielona Góra (3) 5
5. Miedziowi Lubin (2) 1
Dowiedz się więcej

Nie przegap

Mini-przewodnik po zasadach rugby

"Fajnie to wygląda, ale za bardzo nie wiem, o co chodzi". Mieliście kiedyś takie przemyślenia, oglądając mecz rugby? Mamy nadzieję, że nigdy więcej ich nie będzie po przeczytaniu naszego krótkiego streszczenia zasad gry.

"O rugby nie wiedziałem nic"

Już w środę okazja, by stać się częścią Rugby Clubu Częstochowa. Z tej okazji zapytaliśmy ubiegłorocznych śmiałków, którzy wybrali się wówczas na nabór, o ich wrażenia związane z rozpoczęciem treningów.

1 lutego otwarty nabór do RCC!

Czy zastanawialiście się, skąd wzięliśmy 15 zawodników do gry w II lidze rugby w mieście, które nie ma wielkich rugbowych tradycji? Odpowiedź jest prosta - niemal każdy z nich przyszedł kiedyś na nabór organizowany przez Rugby Club Częstochowa. Teraz i Ty masz szansę stać się...

RCC w social media

O RCC w mediach

„5 lat RCC” – czyli z pasją przez świat już od 5 lat!

Źródło: Radio Jura

Częstochowscy rugbiści piątą drużyną w Polsce. Kibice byli pod wrażeniem

Źródło: Gazeta Wyborcza (8.07.2014)

Rugby – jedyny prawdziwy zespołowy sport walki

Źródło: czestochowskie24.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone dla RCC. Wykorzystywanie bez zgody Klubu materiałów opublikowanych na stronie jest bezwzględnie zabronione.
Created by agencja marketingowa Niebieski Lis.